kayıt

Brace for popup!

ısınmayan ayak sendromu

 1. 1
  mayıs ayının bitişinin haziran ayına göz kırptığı şu günlere inat, gündüz evde kazak üzerine hırka, eşofmanın içine tayt, çorap üzerine çorap bile giydiren şu havalarda (evet giyiyorum ne var) , gece üzerime kat kat battaniye örtüp 3 kat çorap giysem de, sıcak su torbasını ısıtmayı unutup yatakta ayaklarım dışında gayet güzel ısındığım için kalkıp su ısıtmaya üşendiğim, yorganın ucunu kıvırıp ayaklarımda 3 kat çorap olmasına rağmen -739739103719 derecede olması ve katiyyen ısınmaması durumudur. (bkz: dram) (bkz: cümlenin başıyla sonunu bağlayamamak)
  #68801 ekctskn | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Vücuttan bağımsızlığını ilan etmiş bir çift ayağın göstergesidir.
  Katiyen uyutmaz. Umursamamaya çalışırsın, olmaz. Yatakta bir akrobatik hareketler yapmadığın kalır. Bir bu olay, bir de serçe parmağı sehpaya çarpmak var ya fenalıklar listesinin başını çeker.
  çözüm olarak, eşofmanınızı çorabınızın içine sokun. Kendi açımdan test ettim onayladım.
  #68879 krem antiye | 3 yıl önce
   
 3. 3
  çorap+patik+ugg giyip yine de ayakları üşüyüp moraran bir kişi olarak artık kabullenip ayaklarımı öyle sevme yoluna girdim çünkü onlar özerkliğini ilan ettiler zaten. Hani kansızlık falan olsa diyeceğim ki normal ama ayaklı kan deposu gibi geziyorum insaf. Ama bunun avantajı, yakınlarınızı ayaklarınızın üzerine oturtturabilmenizdir (bkz: ayaklarımın üzerine otursana?)(bkz: zevk alınan saçma şeyler)
  #68922 begi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  hava 27 derece ayaklarım niye vostok'u yasıyor diye cümlelere dökülen sendrom. ben su ısıtıp onu pet şişeye koyup öyle şeyapıyorum. para vermeye gerek yok
  #69005 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Ankarada en çok yaşanan sendrom
  #69021 aleaf | 3 yıl önce
   
 6. 6
  bunun bir de ısınmayan ve soğuk soğuk terleyen ayak versiyonu vardır yaşamaktan soğutur insanı, düşmanım başına.
  #84195 hesoyam | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Yün yorgan tedavisi onerilir
  #84236 raskolnikov | 2 yıl önce