kayıt

Brace for popup!

karşı cinsle dönerciye gitmek

 1. 1
  hiç denemediğim ama hep merak ettiğim eylemdir. şahsen döneri kıtlıktan çıkmış gibi yiyen birisi olarak karşımdaki hanımın buna tepkisi ne olurdu düşünüyorum. parça parça, nazik nazik döner mi yenir ulan mekanın mantığına aykırı bi kere (*: swh)

  sanırım dönerciden dönerciye de değişiyor. yukarıda hosta falan değil de dönerci halil ustayı kast ettim.
  #67800 eko | 3 yıl önce
   
 2. 2
  kasılmayı gerektirmeyen durum.

  kızların da döner yerken erkeklerden farkı yok çünkü.
  #67806 turkamelie | 3 yıl önce
   
 3. 3
  karşı cinsle dövmeciye gitmek olarak nasıl okunur yaw diye kendime güldüğüm başlık..

  gayet de gidilir.. şöyle karşılıklı burnunuza kadar ketçap mayoneze bulaşmadıkça tadı çıkmaz sanıyorum.. (bkz: neden olmasın)
  #67807 blckswn | 3 yıl önce
   
 4. 4
  starbucksa gitmekten katkat daha samimi olan eylemdir.
   
 5. 5
  yeme tarzı her ne olursa olsun şahsımca sonucu normal karşılanacak eylemdir.

  Yavaş yeme rekoru bende olduğu için benim dışımda herkes normal geliyor haliyle. Genellikle erkekler daha hızlı yediği için garipsenecek bir durum da olmuyor.

  Kasıntı kasıntı yemeye ne gerek var, yerken kim nasıl mutluysa öyle yesin. Hem beraber yemek yiyecek kadar önemsemişsen birisini az buçuk samimiyetin var demektir. Samimi olduğun birinin yanında da çekinmeye pek de gerek yoktur zannımca.
  Hunharca yiyiniz. Ayrıca,(bkz: mevzubahis dönerse gerisi teferruattır)
  #67842 krem antiye | 3 yıl önce
   
 6. 6
  sevgilicağzımla ilk yediğimiz yemeklerden birisi maxiroll. gidiniz efenim. o salçalı sosu burnunuza o mayonezi de çenenize özellikle bulaştırınız. çünkü (bkz: true love never die), (bkz: relationship goals) bunlar öyle yerlerde belli olur, huqqa da kavanozdan limonata içerek değil. (bkz: la bu nedir ki)
  #67883 morvtheunicorn | 3 yıl önce
   
 7. 7
  samimi bir olaydır. şimdi sen ilk buluşmayı boğaz manzaralı veya üst düzey bir restoranda yaparsın, karşınızdaki kişi beklentiyi yüksek tutar. bu böyle 2-3 defa gider ama diğer taraftan ayın sonu zor gelir. sonra maliyeti az diye dönerciye gidersiniz ve 'bana bunu mu layık görüyorsun' lafını işitip, ilişkiniz sonlanır. sonra 'ben nerede hata yaptım?' diye düşünürsün. hatayı sen yaptın işte...

  özetle ilk görüşmenizi standart yerlerde yapınız efendim. ilerleyen zamanlarda daha iyi yerleri düşünürsünüz. eğer bir şeyler hala yolunda gidiyorsa, samimiyetiniz sonsuza kadar devam eder.
  #67885 exodious | 3 yıl önce
   
 8. 8
  tuhaf olmayan durumdur.gidilen kişi yakın arkadaşsa (bkz: olması gerekendir) eğer sevgili ise belli bir süre sonra nikah masasında görebileceğimiz çifttir.
  #67888 masumiyet karinesi | 3 yıl önce
   
 9. 9
  sevgili sevgiliyi döner yerken tanırmış. gidin, sevgilinizi tanıyın. ekmeğin arasından tepsiye düşen döner parçasını alıp yiyen sevgilinizle ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz.
  ayrıca döner yemeye hostaya mı yoksa duble dönere mi gidiyorsunuz bunlar önemli detaylar. haydi afiyet olsun.
  #67889 allah diyen pense | 3 yıl önce
   
 10. 10
  gereksiz elit ortam yaratma ayaklarına girmeyip neysem oyum demektir. (bkz: ibrahim tatlıses de bunu yiyor ) herkesin yediğinden haz alacağı ve muhabbetin en samimi en güzel olacağı buram buram Anadolu kokan yerdir o dönerciler.
  #67898 heysebastian | 3 yıl önce
   
 11. 11
  Dönere neden bu kadar anlam yuklenildigini anlamadigim basliktir. Ne kafalar ne hayatlar yasiyorsunuz sayin yazarlar *
  #80742 Cenesidusuk | 2 yıl önce
   
 12. 12
  dürüm döner yeniyorsa büyük rezillik yaşanıyor zira soslu döner yemek yetenek gerektirir malum. muamele çekiyo gibi döner yeniyo sonra. insan utanıyo
  #80791 placebo | 2 yıl önce
   
 13. 13
  olağandır nesi vardır?
  #80805 huzursuzbikadin | 2 yıl önce