kayıt

Brace for popup!

beşiktaş 112nci yıl marşı gururlan

 1. 1
  an itibari ile fenevbahçe'nin başakşehir'e yenilmesinden sonra avazımız çıktığı kadar bağırdığımız, ortalığı inlettiğimiz marştır. şerefsiz liginize 'şampiyon beşiktaş' yazdıracağız. yazdık sayılır.

  üstümüzden eksilmesin kara kartalın gölgesi. vesselam...

  Hiç Ayrılmadık ki Seninle
  Sevenler ayrılır mı söyle
  Kalbimiz toprak olsa bile
  ömür biter bu sevda bitmez

  112 sene yan yana
  siyahla beyazla kol kola
  şerefli şampiyonluklarla bir daha
  GURURLAN burası BEşiKTAş
  GURURLAN

  Her maçın deplasmanda olsa
  dertlerin yağmur olsa yağsa
  vazgeçilmezsin anlasana
  ömür biter bu sevda bitmez

  112 sene yan yana
  siyahla beyazla kol kola
  şerefli şampiyonluklarla bir daha
  GURURLAN burası BEşiKTAş
  GURURLAN

  https://www.youtube.com/watch?v=xljRn9089qU: dinle ve gururlan)

  edit: heyecandan elim ayağın titriyor şerefsizim. başlıktanda belli oluyor zaten. yetkili bir kardeşimiz şu başlığı düzeltsin.
  #67756 exodious | 3 yıl önce
   
 2. 2
  tamam iyi hoş da lige şerefsiz diye adlandırıp kendi takımının o ligin şampiyonu olduğu için sevinmek nasıl bir kafa? beşiktaş'ı başarısız olur onurdan, şereften dem vurur, Fenerbahçesi başarısız hakemi federasyonu tehdit eder, Galatasaray'ı başarısız olur geçmişteki başarılarını gözümüze sokarak örtbas etmeye çalışır. ulan bütün istanbul takımlarının aq. size devlet eliyle yapılan yardımlarının binde biri anadolu'ya yapılsa türk sporunun geleceği daha iyi olacak. şimdi Fenerbahçe taraftarı kendi takımına sövüyor, Beşiktaş şampiyon olamasaydı aymı şey olacaktı. sonra yalandan biz seni hep sevdik culümleleri. ama biz her şeye rağmen şehrinin takımına gönül verenler olarak sizin taraftarlığınıza, milyar dolarlık 50 bin kapasiteli stadlarınıza rağmen 15 20 bin kişiyle 5 ocakta gerçek taraftarlık ve takım sevgisi vermeye devam edeceğiz. (bkz: adana demirspor) (bkz: mavi şimşekler)
  #67782 khanasparuh | 3 yıl önce