kayıt

gazi sözlük

 1. 1
  nesilden sonra bagımlılık yapmıs 2. sozluktur. elıme gecen pc tel her ne olursa sozluge gırıp baslık okuyorum. gecen mak labda odevı hallettım asagı ınıp cıkartmam lazım actım sozluk okuyom. kalcaz valla sozluk derken 10 20 sene kalcaz (*: swh)(*: swh)
  #5473 catchup | 3 yıl önce
   
 2. 2
  format özürlü yazarlar barındıran sözlüktür.
  #5482 munferidin munasibi | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Tespitleri can yakan oluşum.(bkz: gece uyumayan yazarlar) (bkz: allah diyen pense) (bkz: buzdolabını açıp bakıp kapatan insan) şahsen ben sevdim, orjinal içerik sağlayıcı büssürü yaratıcı yazar var. Kayıt ol ekranındaki komiklikler de iyi olmuş. Ama en sevdiğim (bkz: pena)
  #5831 flushroyal | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Ismini ilk defa egitim fakultesi f blokta yer alan afiste gordugum sozluktur. Afiste yazanlari okuduktan sonra bu neyin kafasi ya, gaziden sozluk ciksa nolur, bir ise yaramaz dedim. Aklimda kalmis olacakki aksam bi bakiyim dedim. Sonradan degerlenir falan, buralar hep dutluktu derim diye bir uyelik aliyim diye kayit olup hosgeldin sayfasinin sonunda husnu arkan & birsen tezer- hosgeldin sarkisini gorunce bu yonetimin kafasi iyidir ozaman diyerek tav oldum. Zira bu sarkiyi su son gunlerde cikan sakalli bi herifin soyledigi daha dogrusu bana gore sarkinin icine ettigi linki de koyabilirlerdi. Yeni olusumlarin hepsinde olabilecegi gibi burda da bazi sorunlar olsa da ilerde duzelecegi kanisindayim. Uzun lafin kisasi bu okuldaki iyi seylerden biri olacak diye tahmin ediyorum.
  #5838 mystra | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Nasıl burayı buldum derseniz. Havaalanında bi arkadaş söyledi o an girdim sonra da çıkamadım.
  #6028 muhtarkerkuks | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Göt korkusundan rahat rahat düsüncelerimi yazamayacagim sözlük.Bende gazideyim ya moderatörler fikirlere saygi duymayan insanlarsa ve beni bulurlarsa fikirlere saygi duysalar bile benim fikirlerim agir gelicek o yuzden temkinliyim beyler benden asiri laflar beklemeyin hic özgurlükçü degil yaaa
   
 7. 7
  Nasil olacağını cok merak ettiğim yeni oluşum hayirli olsun...
  #6351 sonkrosebukucu | 3 yıl önce
   
 8. 8
  Mail aktivasyonuyla ilgili şaka yaptığını umduğum Sözlük.
  Eğer ciddilerse umarım en kısa zamanda istismara ne kadar açık bir iş yaptıklarını farkedip bundan vazgeçerler.
  #7851 beni beni bihterini | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Pek güzel olmuş sözlük. iTü sözlük gibi daha da çok insana ulaşacağıza inanıyorum. Ama bizim sözlükte de günün, haftanın,ayın en beğenilen girileri kısmı olursa çok daha hoş olacağını düşünüyorum.
  #11574 mavuli | 3 yıl önce
   
 10. 10
  Sigaram yok alkolüm yok derken bağımlılık yapan sözlüktür kendileri
  #13493 pinusnigra | 3 yıl önce
   
 11. 11
  logosunu seçerken tam olarak neyi düşündüklerini anlayamadığım yeni sözlük. Bu konuda aydınlatacak olan arkadaş varsa sevinirim. Umarım zamanla değer kazanıp, adından söz ettirir bir oluşum haline gelirde, gazi üniversitesinin koyu havasını katı imajını yıkmada yardımcı olur.
  #15765 gnathion | 3 yıl önce
   
 12. 12
  daire içindeki 3 nokta düşünmeyi ifade eder, sonra bir bir daireden dışarı çıkar, burada daire gazi sözlük, burada düşünüyoruz. ardından bu platform vasıtasıyla isteyen herkese fikirlerimiz yayılıyor..
  #15774 zer0day | 3 yıl önce
   
 13. 13
  ilk başta anlamadığım zamanla keşfettiğim güzel yer. emeğinize sağlık: )
  #15775 mantosuzkadin | 3 yıl önce
   
 14. 14
  kütüphanede bazı yerlere yapıştırılmış küçük not kağıtlarında keşfettiğim samimi yer
  #15843 tuttobene | 3 yıl önce
   
 15. 15
  anneme yazarım dediğimde baya havalı hissettiren sayfa
  #15880 entelik | 3 yıl önce