kayıt

dan brown - cehennem

 1. 1
  Ya hani bir kitap olur sizi delicesine etkiler ve biri size konusunu anlatın dese aslında bir bakmışsın tüm kitabı anlatmışsındır. çünkü her bir an her bir kare çok ince mesajlar içerir ve bir kareyi kaçırırsan tüm kitap yalan olur ya hah benim için öyle bir kitap oldu cehennem anlatılmaz yaşanır deyişine birebir uygun bir kitap. Size şiddetle tavsiye ediyorum. içerik vermicem ki okuyun hatta bu kitabı okuduktan sonra Dante'nin düşünce dünyasına da bir nevi adım atmış oluyorsunuz. Zamanınız varsa eğer dante'nin ilahi komedya'sınıda okuyun derim
  #64026 roadhouseblues | 3 yıl önce
   
 2. 2
  açıkçası çok canice bi plan gibi görünse de malesef haklı bulduğum bir konuya değinmiştir okunmasını tavsiye ederim ki onu okuduktan sonra ne demem istediğimi anlarsiniz
   
 3. 3
  iki sene önce okumuştum ama hala aklımda yer etmiş.

  ----spoiler----

  kitabın ufak bir bölümü istanbul'da geçiyor. ve kahramanlarımızın maceraları gerçekten heyecan verici. sonlarına doğru 'oha', 'hadi len' nidaları yükseliyor. (kitabı kapatıp bir çok kere sindirmeye çalıştım.) e tabi çoğu kitap gibi sonu pek iyi bağlanamamış ne yazık ki.

  ----spoiler----

  dan brown sevenleri memnun edecek kitap. kitapta geçen yerlerin görsellerine bakmanızı da tavsiye ederim.
  #64041 yetismedi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Klasik bir (bkz: dan Brown) kitabıdır. Müthiş betimlemelerle gözünüzde canlanan şehirler yerler bu sefer istanbul olmasıyla daha etkileyici olmaktadır, okuyunuz.

  Not: eğer daha önce dan Brown okumadıysanız da okumanızı şiddetle tavsiye ederim
  #64052 cisipidi | 3 yıl önce
   
 5. 5
  dünyanın arkasında dönen gerçekleri kavramak ve bir nevi savaş olgusunun gerekliliğini anlattığını düşündüğüm bir kitap
   
 6. 6
  çok güzel kitaptır.dan brown hayranı olduğum için d&r'a geldiği gün gidip almıştım ve 2 günde bitirmiştim.
  #64055 dextermorgan | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Dan Brown kitaplarının büyük hayranı birisi olarak bir Melekler ve şeytanlar ya da Da Vinci şifresi değildi diyebilirim. Gayet güzeldi ancak belki de ben çok daha büyük hayaller kurmuştum okumadan önce, kim bilir.