kayıt

Brace for popup!

16 mart 2016 mesiat ortadoğu programı

 1. 1
  Bomba gibi bir etkinlikle okulda adından söz ettiren Mesiat topluluğunun aynı etkiyi göstermesi muhtemel diğer programı.
  Konuşmacı olarak da Ekmeleddin ihsanoğlu geleceğini haber aldığım program.
   
 2. 2
  bu sefer de soruları kağıda yazıp gönderme usulünün olmaması gerektiğini düşündüğüm etkinlik. insanların kendisini tam anlamıyla ifade edip sorusunu detaylı bir şekilde sorup bu konuda uzman kişilerden tatmin edici cevap alması daha uygun ve etkili olur.
  #61450 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 3. 3
  ilki gibi olacaksa seve seve teşrif edeceğim program. provakatif eylemler olmazsa tadından yenmez. her ne kadar ihsanoğlunun konuşması zaman zaman sıkıcı gelse de bilgili adamı her türlü dinlerim. ayrıca soruların kağıtla verilmesinin amacının dinleyicilerin slogan vb. atmaması için olduğunu topluluktan bir arkadaş söylemişti. diğer türlü bence de daha güzel ama organizasyonun sıkıntıya düşmemesi öncelik.
  #61453 bonzo | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Sorular kesinlikle kağıda yazıp verilmemeli. Gazide en son ne zaman provakatif eylem olmuş bu nasıl bir korku? Ayrıca ilk etkinlikte merdivene oturdum. Adalet adına bu etkinlikte protokolden yer ayırılmazsa gelmem.
  (bkz: trip atmadık bir etkinlik kalmıştı)
  (bkz: ölmeden önce trip atılması gereken 100 şey)
   
 5. 5
  ilk program gayet güzel olmuştu. Ne kadar Ekmeleddin ihsanoğlu çok iyi bir siyasetçi olmasa da bilgi tecrübe yönünden ortadoğuya hakim biri, bilgilerinden yararlanmak lazım
  #62076 kozalak | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Lanetlediğim Alçakça saldırıdan (Patlamadan) sonra iptal olacağını düşündüğüm program
  #62423 nickkimnick | 3 yıl önce