kayıt

Brace for popup!

ankara antika eşya pazarı

 1. 1
  ankara'da 2011 yılından beri her ayın ilk pazar günü ayrancı pazar yerinde, her ayın 3. pazarı ise çayyolu'nda kurulan, nostaljik ürünlerin satıldığı yerdir. 2013 yılından itibaren her hafta sonu cebeci'de de faaliyet göstermesine rağmen ağustos 2015 itibariyle gölbaşı'na taşınmıştır ve orada da kurulmaktadır.

  ankara'da gidilecek fazla yer bulamayanlara ve nostalji tutkunlarına şiddetle tavsiyedir. ucuz fiyatlara evinize ilginç objeler ve hediyeler alabilirsiniz. satılan ürünlerin çoğu bizden eski dönemlere ait olsa da muhkakak almak isteyeceğiniz, ilgileneceğiniz eşyalar bulursunuz. özellikle eski kinder surprise oyuncaklarının koliyle bulunduğu satıcılar ve geçmiş yıllarda popüler olan anahtarlıklar ziyadesiyle ilgimi çekmişti.

  #61003 0o | 3 yıl önce
   
 2. 2
  çayyolu pazarına her ay giderim.tavsiye de ederim.mutlaka ilginizi çekebilecek bir şey bulursunuz.ayrancı pazarı çok daha büyüktür bunu da unutmamanızda fayda var.
  #61014 popotuzuc | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Evimin yanında olması şansıyla, her ay ilk pazar sabahın köründe ziyaret ettiğim yer. Fakat almaya niyetlendiğim ürünlere hep yüksek fiyat biçiyorlar. Antika ürünler değerli tabi ama fiyatları - küçük koleksiyon ürünleri dışında - biraz abartılı buluyorum. Ya da ben çok fakirim.