kayıt

sosyal medya sapıklığı

 1. 1
  anlaşılmayacağını düşünüp, ağzında salyayla, sol eliyle yazan, karşındaki insanı sadece hayal ettiği ve gözünde canlanandan ibaret olarak düşünen cinsel sapkınlığı tavan yapmış beyin yoksunları.

  bunu burada bile yapanlar var ve onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. hem temiz, saf, efendiyi oynayıp hem de başkasına pislik düşüncelerini akıtanlar burada da var, emin olun. bu karakter yoksunlarını ifşa etmek belki boynumun borcu. ama 1000 küsür yazarın bulunduğu bir toplulukta, yine de bunu yapmak ne kadar yakışık alır bilmiyorum. ben yine de özellikle kadın yazarlara naçizane ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum. karşınızdaki kişinin sizinle tanıştırdığı kişiliği, sadece klavyede yarattığı, kendiyle ilgisi olmayan bir kurgu olabilir. dikkat edin.
  #58539 ekctskn | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Yakışık almayan davranıştır evet burda anonimiz ama anonimsen ifşadan korkmadan anonim ol
  #58541 cisipidi | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Kısaca stalk (bence)
   
 4. 4
  cinsel açlığın afrikası olan ülkemizde kadın olmanız, bu tür tacizleri yaşamanız için tek ve yeterli bir sebeptir, hangi platform olursa olsun kendinize dikkat ediniz hanımlar..
  http://onedio.com/haber/sosyal-medyaya-yansiyan-bu-taciz-olayi-kadinlara-guven-tacizcilere-korku-verecek-665176: Buyrunuz güzel bir örnek)
  #58543 asymptote | 3 yıl önce
   
 5. 5
  günümüz insanının çalış, harca, çalış şeklinde devam eden kısır döngü içerisindeki çıkmazının bir sonucudur bu. mesele insanların yalnız olmaları değil yalnızlıklarıyla başa çıkma biçimleri bence.
  #58586 longlivetheking | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Sözlük sapığı
  1-(bkz: red)
  2-(bkz: salihabi)
  #58614 red | 3 yıl önce
   
 7. 7
  zihinsel bir hastalıktır bence ve bu tipler zaten sokakta da taciz eden tiplerdir. haz alırlar karşıdaki kişinin rahatsızlık duymasından. sokakta laf atarlar, sıkıştırırlar, iğrenç hareketler yaparlar, temasla taciz ederler. ama bu onların sapık ruhlarını, iğrenç ahlaklarını ve boş kafalarını tatmin etmez. bir de sosyal medya üzerinden kişinin özeline dair sapıkça sorular sorarlar, kendi kendilerine zevklerini yazarlar hatta bunlar da yetmez cinsel organınlarının fotoğraflarını atarlar. tedavi edilmeleri gereklidir ve her yaşadığımda, duyduğumda hadım edilmek keşke olsa diye içimden geçiririm. çünkü laftan anlamayan bir insanın, onun sapık ruhunun tamamen tedavi edilebileceğine karşı inancım bulunmuyor
  #58620 begi | 3 yıl önce
   
 8. 8
  aslında her iki cinsinde yaptığı artık demode olması gereken, çok işe yaramayan gereksiz bir çırpınmadır
  #58656 tugrull | 3 yıl önce