kayıt

Brace for popup!

alarkofeminik

 1. 1
  Sözlüğümüzde ki güzide yazarlarımızdan biridir. Benimde can dostumdur. özellikle kadın erkek eşitliği ve din konuları üzerine çok çetin ama saygılı konuşmalarımız olmuştur. iyi ki vardır
  #49951 yasirsamed | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Ne zaman görsem alarko kombi gerçek kombi gerçek konfor şarkısını söylediğim yazar.
  Başlığının silinmesi hoş olmasa da telafisinin olması güzel olmuş.
  #49953 pinusnigra | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Kendisine ayrıcalık tanındığını düşündüğüm hepimizden ayrı tutulan yazardır.
  #49962 Cenesidusuk | 3 yıl önce
   
 4. 4
  hakkında kendisine ayrıcalık tanındığı, hepinizden ayrı tutulduğu düşünülen yazardır. başlığı açılıp içlerde büyük bir soğumaya izin verip buna vesile olmuş kişidir. büyük sevap kasmıştır. (bkz: it's me)
  (bkz: surprise mother fucker)
  (bkz: dexter )
  https://youtu.be/YM1heW4cP0g: ortaklık şenlensin dımtıs dımtıs )

  yasire de çok vurmayın yahu. ayrıca kendisine de güzel entrysinden dolayı teşekkür ederim. sohbetlerimiz kalp kalp kalp

  #50058 alarkofeminik | 3 yıl önce
   
 5. 5
  bir zamanlar bana nickaltı açtığını gördüğüm ama hemen geri kaldıran ve bu yaptığına anlam veremediğim yazardır. (bkz: neden öyle yaptın ki şimdi) (bkz: aynı şeyi anana bacına yapsalar hoş olur mu)

  velhasıl kelam muhalifliğini abartı olarak görsem de kadın hakları konusunda duyarlıdır. iyi, güzel yani. bu kadar.
  #50063 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 6. 6
  düzenli aralıklarla peşime takılıp, ben geri peşine takılmadığımdan büyük ihtimalle peşimi bırakan yazardı (bkz: takibe takip) (bkz: takip edeni 5 hesabımla takip ederimciler)
  #50075 begi | 3 yıl önce
   
 7. 7
  profilinde yazan "Savaşlar hala sıcak, fazla ilerlemiş olamayız"sözünden ötürü artık daha yakın takibe aldığım sözlüğün sevilen yazarlarındandır.
  #56886 bipolar | 3 yıl önce
   
 8. 8
  agresif bir tarzı var, hata ve eksikliklere odaklanmayı seviyor, kendisine hataen sildiğim bir başlıkla ilgili attığım mesaja cevap vermeye tenezzül dahi etmedi.
  edit: iş bu entry'den sonra mesaj atıp kasti bir şey olmadığı ve unutmuş olabileceğini ifade etti onu da belirteyim.
  #56899 longlivetheking | 3 yıl önce
   
 9. 9
  bacıdır o.medhiye düzülesidir,ahretlik diyebileceğimdir.tanımadan sevdiğimdir,kendisini bi kere bile görmeden dost saydığımdır.bana herifim der; kendimi üç çocuklu aile babası gibi hissettirir (bkz: swh) ,eve gelirken ekmek almak zorundaymışım gibi,yoğurt da mı bitti diye sormak mecburiyetindeymişim gibi de hissettirir.sözlükte göremeyince,onun yazdıklarını okuyamayınca da; peşine hafiye takacak param kalmadığını söylediğimde, kuru eppeğe razı olmuştur herhalde diye düşünüyorum.
  bunlar bi yana, ciddiyet gerekirse: ne söylediğini bilendir,ağzından çıkanı kulağı her zaman duymaktadır; duyarlılığı ile takdirimi kazanmıştır herşeyden önce.ekürdür benim için ve tertemiz bir kalbi vardır,ayrıca aslan kadınıdır, ona göre..
  #57039 herifcioglu | 3 yıl önce
   
 10. 10
  sahip olduğu genel kültürden baya etkilendiğim yazar.iyi bir yazar,ötesi iyi bir insan.
  #57402 aerostat | 3 yıl önce
   
 11. 11
  bayanların yükselen sesi diyorum kadın erkek eşitliğini savunan ve bu yolda savaşan idealist bir yazarımız umarım başarın daim olur diyorum
  #57405 kuzeykent | 3 yıl önce
   
 12. 12
  Beni sözlüğe getirip gel de seviye biraz artsın diye zorlayıp kendisi kendi isteğiyle silik attıran dostumdur. Sanırım başlık sahibiyle kaçmış. öyle görünüyor.