kayıt

Brace for popup!

ankarada gece ulaşımı sorunu

 1. 1
  çoğu kişinin dert yandığı bir durumdur.saat 22: 00 dan sonra otobüs seferleri bitiyor.bu yüzden de ankaradaki birçok kişi işini gücünü bu saatlere uydurmaya çalışıyor.işte bu tam bir mağduriyettir.ayrıca saçmalıktır.burası başkent lan kaç milyon insan yaşıyor ama belli bir saatten sonra otobüs yok.daha önce 1 haftalık deneme falan yapmışlar sonra da kaldırmışlar.bu aralar imza falan toplanıyor.umarım bu saçmalığa en kısa zamanda son verilir de otobüs seferleri 24 saat olur.
  edit: şimdi bazı arkadaşlar işe ekonomik yönden bakabilir.işte şu kadar yolcu biniyor şu kadar desseeek yok olmuyor zarar eder adamlar olmaz bence gerek yok falan diyebilirler ama belirtmek isterim ki bu olaya ekonomik değil de insani yönünden bakalım.
  #3526 aylak adam | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Ekonomik yönünü geçtim saat başı bir otobüs bile kaldırılsa sorunu hafifletir.
   
 3. 3
  Gökçekin ankara halkı gece gezmesin diye yaptığı saçma sapan uygulama. Dünyanın her yerinde özellikle de başkentlerde 24 saat olan ulaşım biz de en fazla gece 12ye kadar. Aman gökçeke oy veren ankara halkı bunu hak ediyor da kurunun yanında yanan yaşlar olmak zor be azizim
  #3541 begi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  https://www.change.org/p/ankara-da-gece-ula%C5%9F%C4%B1m%C4%B1-olsun-06melihgokcek?utm_source=action_alert&utm_medium=email&utm_campaign=423120&alert_id=wXeyeOGZzA_Bmqdw3h96nkpSE3YmTX4ZoQXBkS1BQDqRhksy6YwJXY%3D: (bi bok olacağı yok ama insan imzalıyor işte))
  #3546 koalakral | 3 yıl önce
   
 5. 5
  ulaşım sorunu yoktur,taksi vardır. para sorunu vardır aslında
  #3561 hcitteh | 3 yıl önce
   
 6. 6
  ciddi anlamda can sıkmaktadır, koyun saat başı birer otobüs arkadaşım halka hizmetin karı mı olur allasen
  #3926 princeroyz | 3 yıl önce
   
 7. 7
  geçen sene çok tepki alınca melih gökçek'in 1 hafta boyunca denediği ve otobüs başına 20 yolcu olursa gece ulaşımını yaparız şartı koştuğu sorun. 1 hafta sonra tabii ki yeterli yolcu sayısına ulaşılamadı denilip iptal edildi.
  #3976 allah diyen pense | 3 yıl önce