kayıt

yrd. doç. mustafa şahin

 1. 1
  gazi üniversitesi hukuk fakültesi medeni hukuk öğretim görevlisi. facebook ve twitterdan atılan mesajlarda öğrenciyi bozmayı sever ve bunu sınıfta anlatmaya bayılır. sınavdaki olaylarında komik şeyler vardır amaç dikkat dağıtmaktır, kanmayın. (bkz: gibi ol akımı) (bkz: olur böyle şeyler bebeto) kaç sınavdır kanıyoruz. kendisinin bugünkü büt'üne katılan biz bir amfiye sığmadık, 2 sınıfa paylaştırıldık. diğer hocaların sınıflarında numunelik bütçüler var idi. ayrıca bugünkü sınav için bugüne kadar finalin aynısı dese de bu geceyarısından sonra attığı maille format değişikliğini belirtmiştir. keşke sınavdan beş dk önce atsaydınız hocam. neyse seviyoruz, esprileri biraz eh işte. bilgisinden de şüphem yok ama bir oğuz sadık aydos değil.

  not: ifşa olursam okul bitmez.

  edit: kendine ait olan bir derste en fazla doktrin deme rekorunu bu hafta 2 kere daha fazla diyerek geliştirmiştir.
  #46498 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 2. 2
  GüHF'de değişik stiliyle adından söz ettirir, sınavlarında kaynaklar serbesttir ama büte de yine tonla insan bırakan hocadır.
  #46522 cisipidi | 3 yıl önce
   
 3. 3
  gazinin twitterda yaptığı ankette prof olma olasılığı en düşük seçilen doçent olmasına anlam veremediğim hocamızdır. facebookta fazlaca etkindir. üst sınıflar aslında yeterli bir hoca olmadığını daha sonra anlayacaksınız diyor. (hocam valla ben demiyorum onlar diyor)
  #46653 supokemonu | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Bayağı bayağı komik bir adamdır. dersi sıkmaz akar gider. tabletinden, bilgisayarından telefonundan (bkz: apple) slaytla anlatmayı sever. sıradaki bilgi çok önemlidir ki parfümü dehşet güzel kokar.
  #60732 sone149 | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Derste ıphonuyla slaytları çevirmesiyle beni büyüleyen hocadır.
  #60823 kara kemal | 3 yıl önce
   
 6. 6
  gecenlerde facebookta bi gonderimi begendi pek heyecanlandim. dilsat hocadan uzun sure veremedigim medeni hukuk dersini kendisinden alinca harfle vermistim bu da kendisini sevmemde buyuk bir etkendir. gereksiz egosu yoktur ama farkli bir tarzi vardir. basta garipsense de ozellikle sosyal medyada paylasimlarini gordukce sevdiri kendini. canim hocam benim
  #60841 neyapsamyeridir | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Hocayı tanırız, biliriz. Hukukçuluğun salt bilgiyle değil asıl karakter olarak yapıldığının somut örneğidir. Kendisi prof. olma derdinde değil. Nevşehirde hoş bir bağı vardır. Toprakla, doğayla iç içe olmaya bayılır. Prensipleri vardır, kahvesi çayı döneri oturup takılacağı adam ve mekanlar bellidir. Kendisi dinleyerek öğrenir. Dikkatini çeken bir paylaşımınız olursa hemen yazar sosyal medyada. Gülşehirli olduğunu öğrendiğimiz hocamızı öğrencileri arasında eşitsizlik, kayırma gibi kötü şeyleri yapmadığı için tebrik ediyoruz. Dersi konusunda bilgim yoktur. kendisine söveni de duydum, kendisini seveni de duydum bu bakımdan. Güvenilir bir insan, aşırılıkları yok. Fazla merak eden varsa gitsin sohbet etsin. Çalsın kapsını, böyle böyle sohbete geldik desin. Çekinmesine gerek yok yani
  #87221 raskolnikov | 4 ay önce