kayıt

Brace for popup!

sevgiliyi çay ocağına götürmek

 1. 1
  bu seviyeye gelen ilişkiler samimiyette zirve yapmıştır. yürür yani o ilişki. ama şöyle de bakarsak bi erkek kızların yoğun olarak takıldığı bi yere gider mi? orası ayrı bi konu. burada kızlarımızın sevgilisini mutlu etmek için ne derece çaba gösterdiğini anlayabiliriz. seninle pes'e, çay ocağına gelen, utanmadan sıkılmadan lahmacun, adana yiyebilen kızı üzme bilader. toplumsal mesajı da verdik, saygılar.
  #45772 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Fedakarlık sembolüdür.
  Karşı atak sevgilinizi alışverişe,hele de anlamayacağı kadar kadınlarla ilgili mağazalara götürmek.beyni bulanır,hiçbi şey anlamaz.siz ona sorunca 'bu nasıl' diye hepsine iyi der.özellikle yves rocher gibi kişisel bakım mağazalarında error verir adam.parası neyse alalım da gidelim artık burdan çaresizliğine girer.girsin biricik sevgiliniz,az sabretsin.
  (bkz: sevgiliyi gratise götürmek)
  (bkz: aşk golü)
   
 3. 3
  evlenin o kızla sahiden zor durumda hep yanınızda olur halden anlar. ikincisi de paranız yokken sizle tavuk döner yiyen kız onuda kaçırmayın.
   
 4. 4
  çay içeceklerse gayet makul bir fikir.
  ama mesele çay ocağının izbe olması ise zaten bi tarafından kan alırlar o arkadaşın orda
  #45797 abdulbakisoydakok | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Samimiyettir, hatta daha makulü ilişkideki masumiyet belirtisidir. Bir kere bu ciftin marka düşkunu olmadiklarinin ve popüleriter insanlar olmadiklarina delalettir. Evet, herkesin birbirine, arkasindaki ve yanindaki tum masalara karsi dikkat cekmek ve ustun gelmek icin yaristigi, pahali, kasıntı mekanlarla kıyaslandıgında bir çay ocaginda yarenle pek ala vakit gecirebilirsiniz.
  #80419 raskolnikov | 2 yıl önce
   
 6. 6
  çoğu kadın için sevgililiği sorgulatacak olay, nerde o eski samimi ilişkiler, iletişim o kadar gelişti ki insanların seçenekleri oldukça çeşitlendi, samimiyet ve masumiyeti ise katletti bu durum.
  #80439 zer0day | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Bi ablamız zamanında isyan etmisti 'hiç kimse sizinle tavuk döner yemek zorunda değil.' diyerek.
  Komik olan şu ki;ben de orta düzey gelir seviyesine sahip olan bi ailenin çocuğu olarak o hanım ablamıza hak vermiştim.