kayıt

Brace for popup!

melih gökçek

 1. 1
  ankarayi ankara yapan adamdir...seveni kadar sevmeyeni de çoktur bu yuzden, ondan sonra gelecek kişiyi çok merak ettiğim belediye reisi...
  #183 maestro | 3 yıl önce
   
 2. 2
  melih gökçeğin cilgin projesi (bkz: ankapark)
  #185 maestro | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Ankara'nın başına gelen en kötü şeydir.
  #199 optimalist | 3 yıl önce
   
 4. 4
  hayatının çoğunu twitterın başında geçirdiğini,boş zamanlarında belediye başkanlığı yaptığını düşündüğüm kişi.Ankara'ya yaptıklarını görünce twitterda daha çok vakit geçirmesinin gerektiğini düşünüyorum.galiba kendisi koyu jurassic park hayranı...
  #211 aylak adam | 3 yıl önce
   
 5. 5
  turkiyenin en uzun sure belediye baskanligi yapip forsunu milletin iradesinde sevilerek kanitlamis , azinlik bir karsi cüruha hep dersini vermis hayrani olmasam da sevdigim kisidir...ankaranin bugunlere gelmesinde turkiyenin ilkleri olan belediyecilik yatirimlarini yapmis , metro bilmeyen sehre metro getirmis, havasi solunmaz sehri temiz hava mekani yapmistir.dahasi 2 kere secimi kazandim sanan mansur yavasa da haddini agir sekilde bildirmistir.not : yatirimlarini acip okuyun zira klavye basinda muhalefetlik yapmaktan daha cok etkileyici ;) not : ankara disindan geldigim icin sehirsel anlamda farkliliklari gorebiliyorum.sehrinizin kiymetini bilin lutfen
  #220 maestro | 3 yıl önce
   
 6. 6
  (bkz: ankara'yı parsel parsel satmak)
  #224 allah diyen pense | 3 yıl önce
   
 7. 7
  4 dönemdir başkalarına oy veren insanları 2. dönemden itibaren haset ve nefret içinde bırakan başgandır.
  #3125 darthvader | 3 yıl önce
   
 8. 8
  https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn: ANd9GcT1pXtb5Oydm4fiQu1ReYb1lLFhtrD538OUoWRA__pbaUoz_lQA34--J7GG: uzun süredir ankara belediye başkanıdır.)

  Ankara'nın yarısı kendisine aittir diye düşünüyorum. (bkz: adam yiyor ama çalışıyor )
  #3127 yasirsamed | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Belki burda kucuk sevimli dinazorlar vardir. Suraya da bir ankapark cizelim
   
 10. 10
  Ankaragücü dahil olmak uzere butun ankara degerlerinin icine eden sahsiyet.
  #3248 labebe | 3 yıl önce
   
 11. 11
  i.melih gökçek - Bilgisayar oyunu oynar gibi belediye nasıl yönetilir olayının en büyük örneklerinden; şurası boş kalmış oraya bi dinozor koyalım. Ayrıca; ondan önce bu topraklarda hititler vardı.
  #3254 asymptote | 3 yıl önce
   
 12. 12
  en son umut mansur yavaş idi o da kayboldu buralar komple sizin olsun hala ve hala nasıl 'belediye başkanı' olarak geziniyor anlamadığım şahıs ankarayı trollemekten başka ne yaptı?
  #3275 bodbod | 3 yıl önce
   
 13. 13
  Bohçacı geldiii hanımmm tarzı siyaset tarzını benimsemiş eleştirilere kebap yedikten sonra geğirerek disini kürdanla karıştıran insan edasıyla yaklasıp her geçen gün. Daha da dibe vuran ankara belediye başkanıdır..
  #3283 epsilon | 3 yıl önce
   
 14. 14
  viskiyesi kırılan belediye başkanı.1994 yılından beri ankara büyük şehir belediye başkanıdır. 21 Yıllık belediye başkanlığı olduğundan dolayı emeklilik maaşını hakketmiştir.
  #3288 esir dusmus balik | 3 yıl önce
   
 15. 15
  "Fışkıyeyi kim kırdı" şiirindeki öznedir. Ankarada hayata gözlerimi açtığımdan beri başkandır. Tek yaptığı iyilik alt geçitleri olmuştur. Yağmur yağdığında hemşehrilerinin deniz hasretinin son bulmasını sağlayacak şekilde alt yapı çalışmalarını yürütmüştür. Twitterda büyük harflerle yazmayı acilen bırakması lazımdır.