kayıt

bunlar hep cenabetlik

 1. 1
  yazdı mi iyi yazan, çoğu entrysini sevdiğim yazar. ama artık (bkz: yönetim bize bakmiii) şeklinde ki başlıkları, entryleri cidden kabak tadı verdi. yeter koçero.

  (bkz: kabak tadı vermek)
  #41055 alarkofeminik | 3 yıl önce
   
 2. 2
  sol tarafta görünce gururum okşandı yemin ederim ve bide içimden değil sesli sesli güldüm. açıkçası bayadır bekliyordum bize kim ne zaman ismimizle başlık açacak diye kısmet alarkofeminik adlı yazarımızınmış. kendisine teşekkür ediyor ve usulca geri çekilip yazdıklarınızı okuyacağım.

  düzenleme 1) yukarıdaki devrik cümlem tamamen heyecandan kaynaklanmış olup yazar arkadaşların hoş görüsüne sığınarak değiştirmedim sonradan.
   
 3. 3
  su aralar dikkatimi çeken yazarlar arasında olup yazılarını genel manada beğendiğim yazarlardandır.umarım egosu bir nebze olsun okşamıştır kolay kolay kimseye yapmam bu kıyağı
  #41071 sukut i | 3 yıl önce
   
 4. 4
  çok önceleri kendisi ile yaşadığımız uzun bir tartışma ve karşılıklı fikir alışverişi sonrası gerginliğimizi "canparem" dememle attığımız değerli yazarımız.

  bana göre doğru, kendisine göre yanlış hareketlerime karşı saygı ve sevgi çerçevesinde dik duruşunu ayakta alkışlıyorum. zeki ve yapıcı bir muhalefet her zaman ortamı ileri taşıyacaktır sonuçta. Böyle kalmasını diliyoruz

  lakin üstteki entrysinde "kendisine teşekkür ediyor ve usulca geri çekilip yazdıklarınızı okuyacağım" şeklinde devrik ötesi cümle kurması vücut ph değerimi değiştirdi.

  #41076 yasirsamed | 3 yıl önce
   
 5. 5
  sevdiğim bir yazardı, silik yeme sebepini tüm ayrıntısına kadar biliyorum ,ve yakında bilmesi gerekdiğini düşündüğü her yazara neden silik yediğini anlatacaktır.ne demişler winter is coming.
  #43011 uzayli | 3 yıl önce
   
 6. 6
  çaylak yediğini öğrendiğim ama neden yediğini bilmediğim arkadaş son iki gündür biraz sohbetim olmuştu geri gelmesini temenni etmekten başka elimden birşey gelmeyecek arkadaş
  #43012 red | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Sözlüğün patrona halil i olacak gibi duran arkadaş, hakkında hayırlısı. (bkz: isyankar47)
  #43013 sone149 | 3 yıl önce
   
 8. 8
  çaylak yiyen her yazar gibi onun da bütün entryleri silinmiştir. güzel yazıyordu, bakalım entrylerini tekrar ne zaman görebileceğiz.
  #43015 ekctskn | 3 yıl önce
   
 9. 9
  haklı olduğunu düşündüğüm yazarımız.
   
 10. 10
  hoaydaaa noluyor arkadaş herkes tek tek çaylak yiyor? daha sabah muhabbet ediyorduk benim başlık açarken yaptığım hatayı düzeltmişti. ne yaptı ne etti de çaylak yedi bilmiyorum ama faili meçhul cinayetler gibi herkesin sırayla gitmesi hoş değil hatta rahatsızlık vermiyor değil.

  edit : çaylağa alma olayına bi son verilsin Rahşan affı çıksın burdan yetkililere sesleniyorum! grev halayına başlıyorum ben halay başı olacak var mı?
  #43039 docpeppa | 3 yıl önce
   
 11. 11
  şiddetle geri gelmesini istediğim koca yürekli yazardır.best sözlük kankisi ever olma yolunda ilerliyorduk.sözlükte emeği olan bi yazardı.iyi veya kötü emek vardı ve kalitesiz de değildi.sözlük yönetimini eleştirip kafa şişirmicem şimdi ama bu böyle gitmez,gitmemeli.geri geleceğini düşünüyorum daha doğrusu düşünmek istiyorum.
  (bkz: olabilir mi öyle bi şey lütfen olsun çünkü)
   
 12. 12
  Buharlaştırılan yazarımız.
  #43079 focuslanamiyorum | 3 yıl önce
   
 13. 13
  çoğu yazara göre -bence ben de dahil- güzel başlıklar açıyordu ve de girdiği ilk entryler, çoğu ilk entrye hatta diğer entrylere göre gayet güzeldi. bir ara peşine takılmıştım lakin aktivasyonu yüksek olduğundan bildirim yağmuruna dayanamayıp bırakmıştım (bkz: bu da böyle bir anım) çaylağa alınmasına üzüldüm doğrusu. zaten ben bu sözlükte kime gülsem gidiyor be azizim (bkz: uzaylı)
  #43095 begi | 3 yıl önce
   
 14. 14
  insanlığını unutanlar yüzünden unutulacak yazarlardandır.
  #43098 sukut i | 3 yıl önce
   
 15. 15
  sözlüğe yazmaya başladığımdan beri faaliyetleriyle dikkatimi çeken ilk yazardan biriydi, severek takip ediyordum sonra n'olmuş anlamadım. silik yedi diyorlar. (bkz: ne gerek vardı ki)
  #43294 hesoyam | 3 yıl önce