kayıt

Brace for popup!

14 01 2016 diyarbakır çınar terör saldırısı

 1. 1
  yaklaşık bir kaç saat önce gerçekleşen terör saldırısı.pkk terör örgütü üyeleri bomba yüklü bir araç ve roket atarlar ile diyarbakır çınar ilçe emniyet müdürlüğü ve lojmanına saldırı gerçekleştirdi. 5 aylık bir bebek ve bir kadın cesedi enkaz altından çıkarılmış ve 24 yaralı olduğu söylenmektedir.
  #40198 liberal demokrat | 3 yıl önce
   
 2. 2
  ülkenin gitgide korkunç bi hal aldığını gösteren olaylardan sadece bir tanesi. Pamuk ipliğine bağlı yaşıyoruz desek hafif kalır sanırım. Tek temennimiz ölü sayısının artmaması diyoruz ki bu bile içler acısı. ölümlerin az olmasının bizi teselli edecek duruma geldik.
  Bu durumun tek sorumlusu da şüphesiz siyasilerdir.

  (bkz: millet kaosu seçti)
   
 3. 3
  Gece gece icimizi yakan olay. Olan olmayan butun uyku gitti...
  #40205 sonvizebukucu | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Sabah uyandım. öyle bir facebooka bakayım dedim. Girmemle haberi görmem bir oldu. "Diyarbakır'da saldırı" diyarbakır? Polis? Emniyet?Babam polis ve şu an diyarbakırda... O an nasıl fırladım, babamı nasıl aradım hiç bir fikrim yok. iyiyim diyebildi sadece, işi olduğunu söyledi ve gözyaşlarımı tutamayarak kapattım telefonu. 5 aylık bir bebeğin yanarak öldüğü yerde bi insan ne kadar iyi olabilir ki.
  Allah bin belanızı versin. Pkkyı destekleyenler orospu çocuğudur.
  #40225 koppkoyusiyah | 3 yıl önce
   
 5. 5
  şerefsiz köpeklerin kansızlıklarına kansızlık kattığı adi saldırı.

  özellikle emniyet binasının lojman olarak kullanılan bölümünü roketatarla bombalanmış, kesin rakamlar bilinmemekle beraber çoğunluk polislerimizin ailelerinden hatta 5 aylık bir bebeğimizden oluşuyormuş.

  çocuklar öldürülüyor diyen bir zihniyetin aslında çocukları bilinçli ve iradi olarak katlettiğini görüyoruz.
  Allah onların belasını versin. hem de bizim ellerimizle versin.