kayıt

penguen

 1. 1
  leman dergisi kökenli olan penguen Erdil Yaşaroğlu, Metin üstündağ, Bahadır Baruter, Selçuk Erdem tarafından kurulmuş haftalık mizah dergisidir. zeka fışkıran kapakları bile dergiyi almak, takip etmek, haaasssstası olmak için yeterlidir. bu hafta ki kapağı da gene çok güzel olmuş. Davutoğlu "Basın özgürlüğünün teminatı biziz." deyince espriye gerek kalmamış...
  #40065 alarkofeminik | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Guney kutbu gibi soğuk iklimlerde yaşayan, uçamayan onun yerine paytak paytak yürüyen kuş türü. Bu tatlı varlıkların bir diğeri panda'dır.

  (bkz: panda)
  #40082 zer0day | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Gotham şehrinde yürüyüşle bir karaktere ismini vermiştir
  #40206 cisipidi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Dansı da var bunun düğünlerde oynanan.
  #40312 primadonna | 3 yıl önce
   
 5. 5
  dergisi de güzel hayvanı da güzel. rabbim özene bezene yaratmış
  #59179 frknasik | 3 yıl önce
   
 6. 6
  madagascar filmindeki penguenler, iş bölümleri, sağlam ve düzgün hiyerarşileri, sadakatleri ve görev aşkları ile gönlümde yer edinmişlerdir. (bkz: penguen gibi penguen)
  bu hayvanların erkekleri eşleri ile çiftleşmek istediğini belirtmek için onlara çakıl taşı verirler, armağan ederler. dişi böylece çiftleşme öncesi güzel bir hediye alır. bir yandan romantik ama bir yandan da çikolata ile kandırılan çocuk durumu. (bkz: anlayana on numara hareket)
  #59188 khanasparuh | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Hayır (bkz: uykusuz) diyerek açtığım haftalık katikatür dergisinin adını içeren başlık.kaan sezyum ile erdil yaşaroğlu olmasa çekilmez,eski tadı da yok yani kabul edelim.