kayıt

ahlaksız kahkaha

 1. 1
  baştan aşağı rezalet bir başlık.
  senin kararın mı bir kadının hayat tarzını belirliyor?
  kime göre ahlakta! kahkahası ahlaksız oldu?
   
 2. 2
  Gülmek sadece gülmektir.dolayısıyla olmayan kahkahadır.
  Bir kadın istediği gibi gülebilir, aranabilir , sevişebilir. şaşıracaksınız ama isterse ters ilişkiye de girebilir. Veya hemcinsleriyle de.
  Bu kafa devam ettikçe bu ülkede tecavüz de artar,kadına şiddet de.
  #38224 adrnin | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Ağızdan bir anda yüksek desibelle fırlayan gülme şeklidir. şuh gülüş de denilir buna
  #38228 pinusnigra | 3 yıl önce
   
 4. 4
  kahkaha atan her kadın iffetsizdir. çünkü aranıyordur ve dile getirmese dahi sizinle beraber olmak istiyordur. haa siz de istiyorsunuz beraber olmak ama o red mi etti, siz tabii ki de tecavüz edebilirsiniz. sonra ya ellerini daha yaşarken bileklerinden kesersiniz ya da önemsemez bırakırsınız olduğu yerde. hamile kalır belki sonra ya derler ki 'bu kaltak, artık namusu gitti tecavüzcüsüyle evlendirelim.' ya da devlet derki 'doğur bacım sen bakmazsan devlet bakar. sen tecavüze uğradın diye o canın suçu ne?' ailenizden arkadaşlarınıza, sokaktaki insanlardan televizyondan izleyenlere kadar herkes sizi suçlu bulur. çünkü siz iffetsizsinizdir ve ulu orta yerlerde kahkaha atmışsınızdır. bir de üstüne başınız açıksa zaten perdesiz evsinizdir siz, haa bir de mini etek varsa siz tecavüzü istemişsinizdir. yaşınızın da bir önemi bulunmamakta çünkü siz kadın olarak doğmak gibi bir şanssızlığa zaten yakalandınız, 14te olsa yaşınız 74te tecavüze uğrama ihtimaliniz çok yüksektir. sonra mahkemeye çıkarsınız çok şerefli hakim 'aman bunun psikolojisi bozulmamış ki. hem ne olacak babası dahil 25 kişinin tecavüzüne uğramış 14 yaşında bir çocuksa?' der ve verir para cezalarını. hakim başta vermese de para cezasını, tecavüzcüleriniz nasılsa takım elbise giymişlerdir iyi hal indirimi alırlar dert etmeyin.

  düzenleme: toplum içerisinde yüksek sesle yapılan eylemler -müzik dinlemek, konuşmak vb- karşı taraftaki insanın özel alanına da müdahale olduğu için tonlamasına dikkat edilmesi gereken durumlardır. ancak bu eylemlerin yüksek sesle yapılması ne durumu ne de kişiyi edepsiz veya ahlaksız yapmaz.
  #38229 begi | 3 yıl önce
   
 5. 5
  bir ortamda diğer insanların diyalog ve iletişimi kesecek kadar yada dinlediğiniz birini anlamanızı engelleyecek kadar yüksek sesle atılan kahkahadır. aslında bu sadece kahkaha için değil her türlü yüksek ses için geçerlidir. bir topluluk varsa (cafe, restoran vs) diğer insanlara saygı duymak mecburidir.
  #38276 yasirsamed | 3 yıl önce
   
 6. 6
  denyoların ahlak bey kesilince kullandığı saçma terimlerden biridir.inadına kahkaha karşı cins bireylerim
  #38398 barbeku sos | 3 yıl önce
   
 7. 7
  aklıma ilk erol taş'ı getirmiştir.kahkaha sırf kadın işi mi ki, ahlaksız kahkaha kadının olsun?arkadaşlar,erkahlerin de ağzı var.
  #38402 herifcioglu | 3 yıl önce
   
 8. 8
  çok yüksek sesle, çevredekileri harbi harbi rahatsız eden, hatta afedersiniz kulaklarına tecavüz eden kahkahadır. Benden önceki entryleri okudum, her zaman ki gibi ya iftatta ya tefritteyiz. Abartmaya gerek yok. çok yüksek sesle kahkaha atmak gerçekten iyi bir şey değil insanların haklarına girildiğinde. Ama bu kahkaha, seks istiyorum anlamı taşıyor diye bir şey de yok.
  #38417 overhead | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Gülümsemek, adaleti bozuk düzene sessiz bir küfürdür. Gülümseyin...
  Nazım Hikmet..
  (Hatta en güzelinden kahkaha atın...)
   
 10. 10
  Genellikle çok gülen insanlar kendini tutamayıp patladığında çevre tarafından algılanan durum.
  Geçenlerde oturuyoruz bi arkadaşımla,komik bi şey söyledi ben bi anda istemsiz bastım kahkahayı.gülüyordu o da normalde benimle.kahkahamı duyunca yüzü düşüverdi.ters bi bakış attı.ben de reflex olarak elimi ağzımla kapattıp "sori" tipinde kedi yavrusu bakışı attım.karşımdaki etraftaki tipleri kesiyordu.acaba bunun kahkahasını duyan bize bakan birisi var mı diye.rencide oldum.incindim.üzüldüm onun adına.
  (bkz: başkası adına utanmak)
  Kibar kız taklidi yapıp,pigme boyumla bebek gibi konuşup,"hihihihiihi" diye kikirdesem beni daha çok sevecekti belki.kim bilir.
   
 11. 11
  daha toplu taşımada oturmasını bilmeyen (bkz: şeyim var oturuşu)zihniyete hakim olan düşüncedir.(aslında düşünce de zihniyet de denmez buna) (bkz: sen önce o bacağını bi topla) (bkz: entry girerken kahkaha atmak)
  #62135 masumiyet karinesi | 3 yıl önce
   
 12. 12
  Ağız benim kahkaha benim dediğim Başlıktır. Turkcell beni kahkahamdan Tanır.
  #62312 Cenesidusuk | 3 yıl önce
   
 13. 13
  ulan geçenlerde otobuste kadının birisi bir ahlaksız kahkaha attı boşalttı beni. yalnız beyler öyle her gülene heyecanlanıyorsanız fetullah gülene de denk getirebilirsiniz aman dikkat.
  #87187 veteran | 8 ay önce
   
 14. 14
  her şeyin ahlaksızı olabilir. Çünkü her şeyin bir ahlakı yani bir kuralı, hukuku vardır. Dosto üstadın ''budala''sında Nastasya FİLİPOVANA nın ahlaksız kahkahalarını duyabilirsiniz. Nana da patlatır arada böyle kahkahalar. Demek ki var. Bakayım erkek cinsinden kimler patlatır böyle kahkaha... Bir kadını aşağılayan, onun avcunun içindeki çaresizliğine bakıp zevklenen canavar ruhlu insanlar vardır. Onların kahkahaları birer cehennem çığlığıdır vicdanlı insanlara. Yeşilçamdaki rahmetli Erol Taş beyefendinin canlandırdığı karakterler mesela buna örnektir.
  sonuç olarak üstadın teki demiş:
  Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir. Yani abartılı kahkahalar bana itici geliyor. Fakat yanımdaki şahıs gülerse nazım geçiyorsa gülme derim. Geçmiyorsa basıp giderim. Karışamayız ona. Böyle davranmanızı da tavsiye ederim.
  #87223 raskolnikov | 5 ay önce
   
 15. 15
  (bkz: alakasız kahkaha).
  #87227 ziyaaaaa | 5 ay önce