kayıt

yalnız olmanın güzellikleri

 1. 1
  başının etini yiyen insanlar olmaz. gereksiz sohbetlere girmen gerekmez. kimse sana neden böyle söylüyorsun yada davranıyorsun diye sormaz yaptıkların ayıplanamaz. kanunların kabul ettiği kadar istediğini yaparsın ve hiç kimseye hesap vermen gerekmez. daha eklenebilir ama aklıma bu kadar geldi.
  #35561 sadnyx | 3 yıl önce
   
 2. 2
  (bkz: ay bilemedim şimdi)
  #35563 yalnizlik | 3 yıl önce
   
 3. 3
  tuvalete giderken bile kendisine hesap verilmesini isteyen canlıların yaşadığı gezegenimizde yalnızlık,bence de güzeldir.
  #35571 herifcioglu | 3 yıl önce
   
 4. 4
  (bkz: olmayandır)
  kendinizi avutmayın.
  #35572 nodus142 | 3 yıl önce
   
 5. 5
  insan bi süre sonra yalnızlıktan zevk almaya başlıyor
  #35602 cisipidi | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Yalnız olmak dünyadaki en güzel şeydir.şimdi gelip de bana kendini avutma,kendini kandırma diyebilirsiniz.diyin.hiiç sorun değil.bugüne kadar hayatımın hiçbir döneniminde bu kadar huzurlu olmadım.sadece sevgili olarak değil arkadaş olarak da çevremde yalnızım.evet benim de sevgilim oldu ben de onu çok sevdim çok mutlu olduk.benim de çılgınlar gibi geceyi gündüze kattığım arkadaş çevrem oldu.hepsi geçti.hepsinin aslında olmaması gerektiğini farkettim.
  Eğer bir insan yalnızken de mutluysa bunu sağlayabiliyorsa o insanı artık çok az şey yıkar.sorumluluklar gelişir.kendine yönelip kendi beynini dinleyip düşünürsün.insan olmanın gereğini yaşarsın.ikiye bölünmezsin.kendin olursun.yorgun argın akşam döndüğünde başka birine karşı sorumluluk hissetmezsin.yalnızlığa insan bir kere alışınca o düzeni bozmak hiç kolay değil.kendi küçük dünyanda oluştuğun kurallar küçük mutluluklar sana yetiyor.ben ilişkilerime sadık biriyim,houf sıkıldım boğuldum bi insan hiç değilim.ama bu da yeterli değil.kendimle olmayı kendime vakit ayırmayı başka kimsenin beni etkilememesini seviyorum.kendimi güçlü hissediyorum.
   
 7. 7
  Hiç güzel birşey değil düşüne düşüne ya kendini yersin yada ruhunu olgunlaştırırsın bunlar olduktan sonra da hala yalnızsan ne moka yaradı
  #35706 red | 3 yıl önce
   
 8. 8
  Yalnız insanların kendilerini avutma bahaneleri. Entır  Bu eksileri doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye yorumluyor ve sizi anlıyorum
  #35717 turkologhanim | 3 yıl önce
   
 9. 9
  insan vücudunu daha iyi tanımaya başlıyor. misal eliyle dertleşebilen arkadaşlarım var.
  #35737 heysebastian | 3 yıl önce