kayıt

overhead

 1. 1
  sözlüğün bugün hunharca entry kasan 1. nesil yazarı. üşenmedim saydım 94 entry sinin 56 adetini 00: 00 dan itibaren geçen sürede yazmış. yeni yıla yazarak başlayan yazarın bu heyecanının sürmesini dilerim.
  #34538 alamutfedaisi | 3 yıl önce
   
 2. 2
  docpeppa adlı yazarımıza galiba savaş açtı. bu hızla giderse salı sabahına falan en çok entry ye sahip yazarımız olacaktır. bildirim de iki dakika içine 4 overhead ismini sokmayı başarmıştır. sanırım buraların en hızlı entry çeken pardon yazan yazarı sensin koçero.
  #34545 alarkofeminik | 3 yıl önce
   
 3. 3
  dikkatle takip ettiğim yazılarını sıkılmadan okuduğum nadir nükteli yazardır.

  (bkz: en sevilen sözlük yazarları)
  #34551 prof | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Ben bu entryi yazdıktan sonra 1000 entry rekoruna ulaşmama sadece 3 kalacak... overhead adlı sözlüktaşımız da kral pop listelerinde en iyi çıkış yapan yazar olarak bu hafta yerini aldı..hızlı giden at misali olmamasını, bu hızla devam etmesini, hatta ivme kazanarak beni geçmesini temenni ediyorum. santa clause amcanın sözlüğe hediyesi oldu galiba kendisi yılbaşında geldiğine göre
  #34558 docpeppa | 3 yıl önce
   
 5. 5
  (bkz: hevesini kırmayın çocuğun)
  #34560 overhead | 3 yıl önce
   
 6. 6
  az önce sınavları aklıma getirerek;bi miktar hayatımı kurtarmışlığı vardır,lakin ki bundan haberi yoktur.severek okuyorum kendisini. ve dün geceden beri -sana fikrini sormadım ama idare et- pampullahım olarak görüyorum, overheadcim seni.evet bu bir teklif,yoo yo hemen cevap vermek zorunda değilsin.düşün biraz düşün nksdj.
  (bkz: kankito yazarlar)
  #35997 herifcioglu | 3 yıl önce