kayıt

çiftlerin yanında gezen yalnız kanka

 1. 1
  Kız tarafı ya da erkek tarafı olmak üzere iki çeşittir. Sevgililerin yanından hiç ayrılmaz,romantizmlerine engel olur. Yeri gelir Sinemada bile yalnız bırakmaz sevgilileri.El ele tutuşur ama öpüşemezler mesela onun yüzünden. Olan var olmayan var demesin diye. çöpçatanlık yapılarak yakın çevreden ona da biri ayarlanmaya çalışılır. Esprilerin başrolünde hep o olur. Kankasının sevgilisine,kankası hakkında bilmediği detayları vermek onun işidir.
  #30986 docpeppa | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Hiç olmadığım kişidir ve kendilerinden de hep nefret etmişimdir. Adı üstünde ikili ilişki iki kişiliktir üçüncüye yer yoktur.
  üstelik;
  (bkz: gruba karşıyız)
  #30990 nodus142 | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Sıklıkla bürünmem istenen rol. Bir kere en yakın arkadaşlarımdan birine sınıftan bir kızı ayarlamıştım. Ilk buluşmalarında ben de vardım tabi ortam gerilmesin, sen konuşur rahatlatırsın bizi falan diye çağırmışlardı. Gidince de arkadaşım bana sen niye geldin gitsene demişti. Velhasıl ortamı rahatlat diye çağırılıp üzerinizden espri yapıldığında espri yapan sevgilili birey aslında sizi deneme tahtası olarak kullanıp karşısındakini etkilemeye çalışıyor. Bilin de, gitmeyin.
  Bir arkadaş grubu içinde iki kişi sevgili olunca da bu kişi durumuna düşebilirsiniz. Burda da şansa küsmekten başka çare yok. Kanka dememişler demek ki, lazım oldu.
  #30991 sone149 | 3 yıl önce
   
 4. 4
  kanka olarak doğanların ilk ve en önemli görevidir. Çünkü biliyoruz ki Dünya ancak bu şekilde kurtulacak.
  #86692 overhead | 1 yıl önce