kayıt

Brace for popup!

turistle muhabbete girmek

 1. 1
  ülkemizde herkes derdini anlatacak kadar ingilizce bildiği için illa ki herkesin yaptığı daha doğrusu yapmaya çalıştığı şeylerden biri.

  Erkek erkeğe :
  -Hi
  +hello
  -Where are you from?
  Burda turistin verdiği cevaba göre ülkesinden futbolcu isimleriyle muhabbete girilir. Konuşurken el kol şakalarıyla samimiyet kurulur.

  Erkek kadına
  -Hi
  +hello
  -Where are you from?
  Burda nereli olduğunun aslında hiçbir önemi yoktur. Maksat muhabbet olsun. iltifat kısmına geçilir."What a nice squirt you are" "you are a very big cat" gibi. Ardından (önceden msn istenirdi) facebook ya da WhatsApp istenir. The end.
  #30402 docpeppa | 3 yıl önce
   
 2. 2
  istanbula senede 3-4 kere gittiğim bir güne denk geldi.olay geçen sene 29 ekim de, istanbul'da boğaziçi-beşiktaş arası seferini yapan iett otobüsünde başlıyor.arkadaşı görmeye boğaziçine gittik bir arkadaşımla.akşam vakti de çıktık dönüyoruz.gösteriler yüzünden barbaros bulvarı kapatılmış.şoför mecidiyeköy'ün son istasyon olduğunu aşağı inişin yasaklandığını söyledi ve herkes inmeye başladı.biz de salına salına iniyoruz tabii.sonra bi baktık hans tipli, uzun boylu sarışın bir oğlan insanlara ingiliççe birşeyler sormaya çalışıyor.umursayan yok tabi.dilenci sanıyorlar sanırsam.biz de macera arıyoruz ya.hey whats up brother what is the problem şeklinde yaklaştık elemana.beşiktaşı göremeyince telaşlanmış.gel dedik yürüyelim birlikte.mecidiyeköy beşiktaş arasında rampa aşağı yürümeye başladık.e tabi bulmuşuz hansı ingiliççemizi konuşturuyoruz.derken konu konuyu açtı, bizim hans'ın arkadaşı DJ imiş.kadıköyde bi clubta çıkacakmış.bizi davet etti ama parti 11 de.saat daha 8 falan.ee dedik nereye gidiyorsun madem parti 11 de.arkadaşların evine gidiyormuş kızlı erkekli ortam var tabi.arkadaş dedi ki so you invite us, ok we accept : > neyse hans işkillenmiş olsa gerek bizden telefon alıp arkadaşlarını aradı.arkadaşları da türkleri nasıl bellediyse, hans telefonu kapatınca isterseniz ben sizinle takılırım eve kimse geçmemiş gibisinden birşeyler söyledi.yani evdeki ortamı kaçırıp, partiye geç kalmak uğruna kendini feda etti.biz 2 saptık zaten durduk yere 3 sap olacaktık, dedik thanks but no thanks.o hans bizim için karaktersizin önde gideniydi, biz olmasak belki de skcklrdi çocugu ama arkadaşları için adamın dibiydi..
  erasmus öğrencisiymiş tabi turist sayılmaz pek

  edit: https://www.youtube.com/watch?v=19mNIZ1NGjs: trt muhabirinin zor anları)
  #30415 claptoningitari | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Benim için
  -Hi
  +hi
  Diyaloğu ve ardından gelen ve başka kelime bilmemekten doğan gülümsemelerle biten konuşma.
  #30483 kipskips | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Dilenci falan sanarak biraz ingilizceyi konusturma firsati
  #30488 alaqavat | 3 yıl önce