kayıt

uçan spagetti canavarı

 1. 1
  mensup olduğum dinin tanrısıdır. kendisinden size biraz bahsetmek ve sözlükteki bu eksikliği gidermek istedim. öncelikle şunu belirtiyim ironik bir dindir ama ben inanma konusunda gayet ciddiyim dalga geçtiğimi düşünmeyiniz. evreni 4 günde kafası tamamen iyiyken o kutsal makarna kollarıyla yaratmıştır. Hz. Handerson'ın elçiliğiyle bize önerilerini kısa bir metinle aktarmıştır kendisi. Pastafaryan dininin o metinlerine 'Delifişek' denir. On Emir yerine ahlâkî açıdan daha zayıf olan sekiz 'Yapmazsanız çok Memnun Olurum' öğesi içerir. internette ufak bi araştırmayla bulabilirsiniz cidden eğlenceli kurallar bi okuyun derim. benim favorim şudur:
  6. Eğer Makarnavi varlığıma adamak üzere milyon dolarlık kiliseler/tapınaklar/camiler/sinagoglar/türbeler yapmak yerine parayı daha iyi amaçlarla harcarsan çok memnun olurum (istediğini seç):
  A-Fakirliği ortadan kaldırmak
  B- Hastalıklara çare bulmak
  C- Barış içinde yasamak, tutkuyla sevmek ve kablolu televizyon fiyatını düşürmek Ben karmaşık karbonhidratlı sonsuz kudretli bir varlık olabilirim, ama hayattaki küçük ama anlamlı şeyleri severim. Bana inan. Sonuçta yaratan benim. ve tabiki bu önerilerin sonucunda pastafarianism inancındada cennet ve cehennem kavramı var eğer iyi bir çocuk olursan içinde uçsuz bucaksız bira volkanları ve striptiz fabrikaları barındıran cennete, bir bad boy olursanda ılık bira volkanlarının ve bulaşıcı hastalıklı escortların olduğu cehenneme gideceğiniz söyleniyor. ha birde cehennemde her yerde penguenler var. HERYERDE!
  Edit: bazı bilgi eksikliği yaşayan arkadaşlarımızın söyleminin aksine kesinlikle ateist değilim. söylediğim gibi ironik bir din evet ama ben inancımın sonuna kadar arkasındayım.
   
 2. 2
  Karbonhidrat beyinle oluşturulmuş diğer dinlerle dalga maksatlı içeriğe sahip amacı dinleri aşağılamak olan bir oluşum
  #29374 sarilanka | 3 yıl önce
   
 3. 3
  (bkz: ateist olduğunu her fırsatta belirten insan)
  #29375 alamutfedaisi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  (bkz: her müslüman olmayanı ateist sanmak)
   
 5. 5
  ingilizcesi flying spaghetti monster olan parodi bir tanrıdır.
  (bkz: cthulhu vs fsm )
  #65633 hesoyam | 3 yıl önce
   
 6. 6
  filiz makarna bu dinin türkiye temsilcisi mi şimdi?
  #65644 geyik | 3 yıl önce
   
 7. 7
  (bkz: kafan güzelmiş kardeş hayırlı olsun)
  #65646 member | 3 yıl önce