kayıt

Brace for popup!

gloria jeans

 1. 1
  Bahçelievler 3. Caddede bir şubesi bulunan kahveleri ve aşırı taze lezzetli tatlılarıyla gönlümüzün sultanıdır. Fiyatların aşırı uçuk olmamasının yanında bir de her kahve başına bir qr kod verirler. 4 kod biriktirene istediği bir kahve bedavee. çalışanları sizi bir kaç gidişte aklına kazıyıp abi abla hoş geldiniz der kısa muhabbet ederler. Onun dışında tek kahveyle saatlerce bile otursan siz çağırmadan gelip rahatsız etmezler. Güzeldir yani. Gidilesidir.
  #27961 neyapsamyeridir | 3 yıl önce
   
 2. 2
  havuçlu keki ve very vanilla lattesi güzeldir.
  #27994 morv | 3 yıl önce
   
 3. 3
  kot pantolon markası gibi kahve evi.
  #28018 docpeppa | 3 yıl önce
   
 4. 4
  1 hafta önce gittiğim sipariş vermek için baya beklediğim mekan. el kaldırmama rağmen göremediler en son kalkıp gidip sipariş alacak mısınız? diyecektim. kimseyi rahatsız etmemek içinde sesli bir şekilde bakar mısınız falan diye bağırmakta istemedim birazda bu yüzden beklemiş olabilirim. türk kahvesi siparişi vermiştim şu ana kadar gittiğim mekanlarda 5 tl den fazla türk kahvesi fiyatı görmedim yanlış hatırlamıyorsam, burada 6.75 tl falandı. fiyatının farkından dolayı daha farklı bir sunum ve tat bekledim ama bulamadım. daha iyi yapan mekanlar var.

  bir daha gidişimde daha net fikir sahibi olurum heralde burayı ona göre düzenlerim.
  #28021 glorious turtle | 3 yıl önce
   
 5. 5
  kahveleri çoğunlukla bayattır, her zaman eksiktir (fincan doluluğu değil gramaj olarak). öyle ki double shot americano istersiniz ve size bırak tek shot olmayı, içerken bulaşık süngerinden bardağa sıkılmış hissi yaratan seyrek bir kahve verirler. starbuckslaşmaya çalışan, olmamış bir kahve dükkanı zinciridir. starbucks'tan farklı olarak demleme çay satışı bulunması güzel yalnız. hatta bence kahve yapmasınlar, çay evi olsun gloria jeans.

  edit: bir de börek satılıyor burda ya. gerçekten su böreği falan var. konseptteki çarpıklıkları beni inanılmaz irrite eden mekan. çay evi konusunda kararlıyım; börekle de iyi gider.
  #28032 figment | 3 yıl önce
   
 6. 6
  ismail adlı çalışan candır. Sırf onun için giderdik bir zamanlar...
  #28034 muhtarkerkuks | 3 yıl önce
   
 7. 7
  çalışanları gereğinden fazla laubali olan, müşteriden siparişini alıp getirdikten sonra bidaha masaya bile uğramayan. hesap istediğinde getirmek yerine milletle laklak eden ve 2 dkda bi şu kekimiz şu tl diye anons geçilmesine rağmen ( bu ne sikko bi uygulama o ayrı) garsonlarının da sipariş alırken kekimizden alın, şöyle güzel, deneyin, şu tatlımız böyle bilmem ne falan diyerek sizi baskı altına alması da cabası. ulan bana ne senin şöyle güzel olan havuçlu kekinden. zaten 2 dkda bi kafa şeyyapıp duruyorsunuz afedersiniz. duydum ulan duydum almak istersem alırım. git bana white chocolate mocha getir. hayvan herif.