kayıt

uzun boylu kadın

 1. 1
  Türkiye şartları dikkate alındığında 1.70 üzeri kadınlardır. Girdikleri ortamda dikkat çeker, kıyafetleri daha güzel taşırlar.
   
 2. 2
  (bkz: maşallah )
  #27365 docpeppa | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Maalesef dahil olduğum gruptur ve özellikle topuklu ayakkabıları giydiğimde kendimi dev gibi hissetsem de engel olamama durumum da vardır.
  #27366 kedi annesi | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Bu durum beni çok üzüyor be sözlük, yaklaşık 4 yıldan sonra birinden hoşlanıyorum, tertemiz biri, bugüne kadar gördüğüm en saf berrak karakterli insan , ama aynı boydayız topuklu ayakkabı giydiğinde benden uzun olacak. O yüzden minyon kadın> uzun boylu kadın diyorum. tanım: hayallerimi yıkan kadındır.
  #27372 art cash | 3 yıl önce
   
 5. 5
  mevzuyu kuzenimin sorduğu tek bir soru cümlesiyle açıklığa kavuşturuyorum: "anne, enivicivokke ablam dev mi?"
  #27379 enivicivokke | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Bir giyim mağazasına gidince paça boyuyla uğraşmayan kadındır. şık görünmesi kolaydır . Sıska değilse sexydir. Güzel de olur sevimli de olur eğer karakteri sevimliyse .
   
 7. 7
  Kendini ilgi çekici zanneden kadınlardır. çekicilik boyla posla değil aura ile olur ama onlar uzun oldukları ve hemen göze çarptıkları için yanlış bir algıya sahiptir.

  Minyon ve uzun boylu kadın eleştirikerimden de anlaşılacağı üzere "yaşasın orta boyda olmak!!" -tırnak içindeki kısmı büyük harflerle yazılmış hayal edeniz'
  #27404 begi | 3 yıl önce
   
 8. 8
  Eski kız arkadaşım benden 3 cm uzundu. Bazen ona yetişebilmek için mantar topuklu ayakkabı giyerdim. O da stiletto giydiği zaman ecel terleri dökerdim. Daha sonra bu sorundan dolayı ayrıldık. Gönül isterdi ki o da 5 cm kısa olsaydı
  #27632 brad kit | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Sadece mankense güzel olan kadındır.
  #27795 Cenesidusuk | 3 yıl önce
   
 10. 10
  Kafamda ,benden uzun boylu kadın, olarak tanımlanan nadide kadınlarımızdır.
  Bugüne dek bir tane gördüm bir tane daha görmeyeyim nolur
  (bkz: Yaşasın kısa kadınlar )
  #27864 nodus142 | 3 yıl önce