kayıt

glorious turtle

 1. 1
  Adına başlık açmadan duramayacağım 1. Nesil sözlük yazarıdır. Zira tez zamanda eğlenceli ve nükteli entryleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.ayrıca
  (bkz: ilk ayar veren entry) nin de sahibi olma özelliğini taşır
   
 2. 2
  sözlüğümüzün güzide yazarıdır, gazi sözlük diğer yazarlarına eğitimler vermesini bekliyoruz
   
 3. 3
  birazdan kendini ifşa edecek yazardır.

  hazır mıyız gençleeer!

  https://www.facebook.com/AynstaynWasHere/videos/971500762922679/: yakışıklı, karizmatik, tatlı, mutlu, dansçı ben)
  #6802 glorious turtle | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Moderatör nasil olabileceğimizi merak ettiren başarılı ve komik yazar
  #6819 rakun123 | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Başlığımın isminde düzenleme yapan güzide moderatörümüz.
  #6828 muhtarkerkuks | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Partin kurmasi beklenen kisi kisiler (*: swh)
  #6834 catchup | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Seri başlık açmasıyla beni benden alan yazarımız birde dansçı olduğunu duydum bir hayli keyiflendim
  #22391 nodus142 | 3 yıl önce
   
 8. 8
  uzaylıyla aralarında geçen tartışmadan sonra 2 çift laf söyleyeceğim yazardır. tamam uzaylıyı beğenmiyorum ama kendisini de beğendiğim söylenemez açıkçası o yüzden kesinlikle objektif bir görüş olacaktır.
  ulan tartışmış olabilirsiniz hatta uzaylı mevzu olan konuda hatalı da olabilir ( değildir ve ya öyledir beni ilgilendirmez) ama adam gelip çatır çatır yüzüne vurmuşken senin yaptığın şeyi önce çaylağa atıp sonra arkasından atıp tutmakta nedir arkadaş. sen ki sözlük jedisisin tabi ki gidip başka sözlükte gördüğün şeyi buraya yazarken eleştirileceksin. ben başka sözlük linki paylaşırken bile kendimi kınıyorum (bkz: aşık olmak) sende biraz özgün ol bir zahmet. ya da eleştirilmeyi göze al.
  neyse benim takıldığım konu şu. sen adamı çaylağa atıyorsun sonra kendisi ekşiden başlık açan tarzı şeyler yazıyorsun ulan belki adam protesto için yaptı bunu nerden bilcem? sonra gidip resmen nispet yapar gibi çaylağa attığın adamın başlıklarını tek tek dolduruyorsun. bu bana göre yüzsüzlükte çığır açmaktır.
  sözlükte ki bu haksız rekabete son verilmesini istiyorum. ya jedide direk yüzüne söyleyebilsin yazarlara yönelik eleştirileri ya da haksız işlere girişmesin.
  #32646 alamutfedaisi | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Sözlükteki tüm sorulara,sorunlara ışık hızıyla çözüm bulan moderasyon üyesi.kendisine tarık sezer ve orkestrası gibi her fırsatta teşekkür ediyorum.burdan bi alkış ona!
   
 10. 10
  En sevdiğim moderasyon üyesi, zira hep pozitif ve iyi niyetle yaklaşır size. Seviyoruz ve ailecek beğeniyoruz ifenim
  #41927 pinusnigra | 3 yıl önce
   
 11. 11
  Ne kadar tatlış bir insan olduğu ifşa deyip paylaştığı videodan bile bellidir. Problemlere anında çözüm bulur çokça güler yüzlüdür modların en modudur. Ayrıca çok kaliteli bir yazardır.
   
 12. 12
  Kütüphane buluşmasına geç gelerek kendini ifşa etmek zorunda kalan güler yüzlü moderatörümüzdür. Meğer köşede bizi izliyormuş (*: swh)
  #41936 gonul adami | 3 yıl önce
   
 13. 13
  yazılarını belli bir olaydan sonra takip ettiğim yazardır. olay ise uzaylı adlı yazar arkadaşımız bir ara bu yazara takmış ve ekşiden çaldığı başlıkları ifşa etmiştir. sonra garibim uzaylı çaylak olunca bu sefer intikam sırası bu arkadaşa gelmiş ve çaylağın arkasından uzaylı başlığına yazıp uzaylı arkadaşın ekşiden çaldığını düşündüğü başlıkları yazmış zaten bu olaydan sonra dikkatimi çeken bir yazar oldu kendileri.
   
 14. 14
  Canimin ici admin kardesimizdir. Samimi, guzel dusunceli bir insandir. Admin kardes oldugu defalarca profiline girmis olmama ragmen cok sonradan dikkatimi cekti ogrendim oyle bizden bir insandir. Ama uzun suredir ortalikta gorunmuyor. Bu biraz uzucu bir durum. Umarim bir sikinti yoktur. En yakin zamanda kendisini gene aramizda onlayn sekilde gormek istiyoruz. Ozledik be admin kardes.
  #46004 kroper10line | 3 yıl önce
   
 15. 15
  dün beni kütüphanede sözlüğe entry girerken yakalayan moddur. (bkz: ifşa)
  #65429 turkamelie | 3 yıl önce