kayıt

Brace for popup!

the walking dead

 1. 1
  Amc yapımcılığında çekilen Amerikan yapımı zombie survival tarzı dizidir.
  #1158 zanzinhoo | 3 yıl önce
   
 2. 2
  2010'da başlamış hala devam etmektedir.görsel efekt olarak bir diziye göre çıtayı en tepeye çıkarmış. zombileri oluşturan makyaj takımı o kadar profesyoneldir ki kamera arkası görüntüleri izleyin bazı suratları oluşturmak 45 dakika zaman alırken ortaya çıkarılan iş mükemmel derecededir. hatta breaking bad dizisinde ki

  ----spoiler----

  http://imageresim.com/images/06061106706302549651.png: gus fring karakterinin ölüm sahnesi)nde makyaj için walking dead ekibinden yardım istenmiştir

  ----spoiler----
  #1159 yasirsamed | 3 yıl önce
   
 3. 3
  ölüp ölüp diriliyorlar.
  IIIIIYYYYYYYY
  #1166 morvtheunicorn | 3 yıl önce
   
 4. 4
  6. Sezon 3. Bölümüyle evin içerisinde çığlıklar atmama neden olmuş dizidir.
  #1167 iremlidenizli | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Annem, "kalk yerine yat" dediğinde; ben.
  #1171 antique st | 3 yıl önce
   
 6. 6
  Sevgili yolu gözler gibi bölümlerini beklediğim dizi.
  #1209 kipskips | 3 yıl önce
   
 7. 7
  arkadaş ortamınndaki dönen muhabbet ie başladığım sonrasında bırakamadığım dizidir. neredeyse hiçbir bölümünü sıkılmadan izlemişimdir.
  #1221 glorious turtle | 3 yıl önce
   
 8. 8
  6.sezon 3.bölümünde Glenn'in başına ne geldiğini merak ettiğim dizi.
  #1232 patron | 3 yıl önce
   
 9. 9
  ----spoiler----

  6. sezon 3. bölümünde glenn'in başına gelenleri izlerken izleyicelere saç baş yoldurtmuş ve hüzünlendirmiş dizidir. fakat herkesin o sürükleyici ana kapılıp heyecandan unuttuğu bir şey var. glenn ve nicholas köşeye sıkıştığında zombileri silahları ile vurarak öldürüyorlar daha sonra ''mermileri bitiyor'' ve çöp konteynırının üstüne çıkıyorlar. mermileri bitmişti nicholas intihar edecek mermiyi nereden buldu? ayrıca düşüş esnasında glenn altta kalacak şekilde düştüğü görülüyor ve zombiler bir vücudu parçalıyorlar glenn'in gövdesinin üstü gibi görünüyor bu kısım ama zombilerin ellerindeki parçalarda bağırsaklar var. yani anatomik açıdan bir imkansızlık doğuyor. kısacası izlenimlerime göre glenn ölmedi. tabi bunu sadece düşünen ben değilim. yani sanırsam.

  ----spoiler----
  #1383 glorious turtle | 3 yıl önce
   
 10. 10
  ----spoiler----

  Glenn ordan çıkarsa baya sevinirim ama bir o kadar da saçma gelir ordan çıkması. inşallah bi yolunu bulup çıkartırlar. Game of thrones sıtayla yapıp öldürmeseler bari.

  ----spoiler----
  #1402 zanzinhoo | 3 yıl önce
   
 11. 11
  Bize "Lan keşke kıyamet falan kopsa böyle aksiyonlar yaşasak." dedirten AMC dizisidir.

  ----spoiler----

  S06E03 / glenn konusunda senariste ben de çok kırgınım

  ----spoiler----
  #1423 gonul adami | 3 yıl önce
   
 12. 12
  bir ara çete savaşlarına dönen dizi. zombi görünce sevinir olmuştum. daha çok kan, ölüm istiyorum. tüm başrol oyuncularını öldürsünler dram, gözyaşı görmek istiyorum. george r. r. martin yüzünden alıştık tüm karakterlerin ölmesine, walking dead'den de aynı performansı bekliyorum.
  #1998 allah diyen pense | 3 yıl önce
   
 13. 13
  Görsel efektleriyle hayran bırakan, diziyi izlerken o anı yaşıyomuş gibi hissettiren hele ki son yayınlanan bölümünde ölmüş olamaz diye üzüntüden yıkıldığım dizi. Türkiye'de aynı tarzda bi dizi yapılsa kanlı sahneleri kesmekten dizinin 15 dk filan süreceğini düşünüyorum.
   
 14. 14
  ----spoiler----

  6. sezon 3. bölümde Rickin durumu ne olacak arkada sürüyle zombi geliyo araba çalışmıyo Darly çok uzakta ki gelse ne yapacak 2 okla

  ----spoiler----
  #2247 muhendisbey | 3 yıl önce
   
 15. 15
  5. Sezonu finalinde insani kanser edip nasil bekleyecez lağn dedirtip su gibi akan zamanda yeniden ekranlarimiza gelen dizidir. Buyuk bir heyecanla beklenmis ama izleyiciyi fikrimce tam damarindan yakalayamamis ugrasmaktadir.


  ----spoiler----

  Twd senaristleri martin amcaya ozendiler sanirim glenn e tek attilar. Umuyoruz daha fazla sevilen karakter olmez.  ----spoiler----
  #2261 catchup | 3 yıl önce