kayıt

21 kasım 2015 mersin idmanyurdu fenerbahçe maçı

 1. 1
  Bugün saat 17: 00'da Mersin Stadyumu'nda oynanacak maçtır. Maçı Alper Ulusoy yönetecek. Fenerbahçe'nin bol gollü şekilde olmasa da kazanacağını düşünüyorum. Her hafta iyi oyun bol gollü maç bekliyoruz ama 1-0,2-0 gibi skorlarla geçip gidiyoruz her maçı. Oynanan futbol tatmin edici değil. Her hafta Pereira artık takımı düzeltmiştir,toparlamıştır,bu hafta iyi oynarız diyoruz ama sonuç hep aynı.

  Bir türlü o parçalayan,rakibe top oynatmayıp oyunu domine eden,atak oynayan Fenerbahçe'yi izleyemedik bu sene. Oyuncu seçiminde de sık sık hatalar yapıyor Pereira. Topal ve Josef'i aynı anda oynatmaması lazım artık. ikisi de defansif olduğundan oyunu karşı alana yıkamıyoruz. Ozan Tufan'dan da vazgeçmesi lazım ondan bi cacık olmaz. Volkan şen gibi bir atom karınca varken elimizde neden maçın sonlarına doğru aldığını ise anlamıyorum. Başlat şu adamı ilk 11'de parçalayalım güzel futbol oynayalım.

  Bugün Caner,Fabiano ve Abdul Ba sakat. Hasan Ali,Caner'in işini yapıyor da Alves,Ba kadar iyi değil. Yine bir el bombası ile oynayacağız defansta bu akşam.

  Hocadan istediğim : Volkan - Gökhan,Ba,Kjaer,Caner - Topal - Markovic,Diego,Volkan şen,Nani - RvP(4-1-4-1)
  Hocanın bu akşam sahaya süreceğini düşündüğüm 11 : Volkan - Gökhan,Alves,Kjaer,Hasan Ali - Topal,Josef - Markovic,Diego,Nani - RvP (4-2-3-1)

  Dipnot : Artık Rvp şöyle güzel bir maç çıkarsın da kendine gelsin.Yeter be kardeşim elimizde RvP var dertten derde düşüyoruz.

   
 2. 2
  Defansif cift on libero ile devam ederse bu takim sampiyonlugu nah gorur, nerdesin belözoğlu
  #20551 konya42 | 3 yıl önce