kayıt

keçiören

 1. 1
  Ankara'ya bağlı merkez ilçelerdendir. Senelerdir bitmeyen bir metro çalışması vardır. Gazino, dutluk, ayvalı, etlik, mecidiye gibi semtleri vardır. delikanlısı kadar kolpasıda vardır.
  #74884 utanmaz adam | 2 yıl önce
   
 2. 2
  Ankaranın orta yerinde nası bi cumhuriyetsin ki, bu nası bi trafik nası bi saygısızlık ben anlamadım, kornaya bastım bastım sonunda dayanamadım...
  (bkz: keçiören cumhuriyeti)
  #74903 ekctskn | 2 yıl önce
   
 3. 3
  (bkz: amını eşek sikesicenin yeri) dir fatih köprüsü vardır sanırsın istanbuldan getirip koymuşlar normalde ankaranın bir ilçesi sözde ilçe sktiğimin nüfusu Hindistan kadar
  #74906 red | 2 yıl önce
   
 4. 4
  Sanıyorum ankara nin en kalabalik ilcesidir. 8 buçukta dersiniz varsa erkenden cikarsiniz. Ha erkenden derken oyle 8 de çıkayım yetisirim degil. Fatih köprüsünün bugını veriyorum toplaşın. Köprü 06.50 ye kadar akışkan sayılır. 7 olduysa saat gecmis olsun .

  Şöyle düşünün bir plastik şişe5 ltrelik olsun. 5 litre su alır degil mi ama su giriş çıkışı da ayni yerden şişenin agzindan olur. Hah keçiören böyle bir yer. Içine girdiğinde ayri bir cumhuriyet vardır. Çıkışı da girişi de daracıktır.. Ayrica (bkz: keçiören metrosu)
   
 5. 5
  Ulaşımının imkansız olduğu yerdir
  -kanka erken kalkalım ama
  -baban mı izin vermedi
  -yok keciorene gidiyorum
  #74952 urna | 2 yıl önce
   
 6. 6
  The bomboks adlı grubun Ankara hakkında yazdığı şarkının sözleri içerisinde gayet güzel tanımlanan ilçemizdir.
  #74982 Nemesis | 2 yıl önce