kayıt

kariyerde yeni nesil youtuberlar

 1. 1
  25 Kasımda (bkz: kariyer yönlendirme topluluğu) nun düzenlediği,
  (bkz: ağır mimar) , (bkz: ruhi çenet) , (bkz: makyajmıdedin) , (bkz: orkun ışıtmak) , (bkz: webtekno) ve (bkz: namık zafer yılmaz) ın konuk olacağı şahane etkinlik.
  https://www.facebook.com/events/746134568851753/: Ayrıntılar burda )
   
 2. 2
  bakalım adamlar kamera karşısında konuşabildikleri kadar canlı canlı da konuşabilecekler mi ? bi yanlış telafuz duyduğumda hunharca güleceğim ve merak ettiğim etkinlik olacak.Sahne öyle üst gömlek kravat alt pijama kaldırmaz youtuberlar uyandırayım.
  #13937 marksistUlkucu | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Sırf orkun ışıtmak'ı sorgulamak için gideceğım Kar-yön'ün gereksiz etkinliklerinden biri. Kariyer olarak ne katacağına dair bir fikrim yok.Ayşegül kaplan diye birini getiriyorlar makyaj vlogu varmış.Ulan kadınım adını bir defa bile işitmedim açayım bakayım dedim abone sayısı 46.Ben youtube sadece müzik dinlemeye giriyorum benim abone sayım 28. Orkun Işıtmak dediğiniz adam bot ile abone kasmış 0-15 yaş arasına hitap eden ve fake youtube hesabı ile millete söven bir adam. Diğer katılımcılar ise dinlemeye değer.
  #13955 liberal demokrat | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Kim ne derse desin iyi bir organizasyon yeni bir kariyer alanına sahip insanlarla gençlerin bir araya gelebileceği mükemmel bir Karyön organizasyonu daha
  #13992 tardislikiz | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Ruhi çenet için bile gidilir.
  #13998 mongolianbeer | 3 yıl önce
   
 6. 6
  o etlinlikleri yorumlamayı bırak yapıldığına otur şükret lan hırtapoz
  #14002 komunistulkucu | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Yeni gelisen,degisik bir meslek olan youtuberlar hakkinda boyle bi etkinligi yaptiklari icin tesekkurler kariyer yonlendirme toplulugu : ) gelecek olan isimlere bakimca iyi bir is cikacak gibi duruyor.. Eee gerekli ya da gereksiz oldugunu da etkinlik bittikten sonra konusuruz : )) simdiden emeginize ve gelecek olan konuklara tesekkurler : )))
  #14009 baykusgagasi | 3 yıl önce
   
 8. 8
  Kariyeri sadece kpss,ales olarak gören insanların alacağı bir şey yoktur bu etkinlikten, oturup masa başında iş yapmak istemiyorsanız depar ata ata gidin derim kolay kolay farklı şeyler yapan topluluk bulamazsınız gazi'de.
  #14012 deayriyazilir | 3 yıl önce
   
 9. 9
  Youtuberlık yurtdışında fazlasiyla gelişiyor ve buradan ciddi paralar kazanılıyor.ülkemizde de kendini geliştirmeye devam ediyor ve güzel temsilcileri karyön etkiliğiyle okulumuza geliyor. Kim bilir belki de aramızdan yeni youtuberlar çıkarır.
   
 10. 10
  Konukların hepsi başlı başına kalender insanlar fikrimce. Ego denen şeyden habersiz ve sevecenler. Keyifle izlenir
   
 11. 11
  Buyuk bir heyecanla beklediğim etkinliktir. Ruhu çenet ismini youtube da geziniyorum deyip de bilmeyen yoktur. Bence gidilesi ve en önden yer tutulası etkinlik. Iibf de tanıdık yuzleri görmeyi ozlemisiz: )
  #14017 pablo escobar | 3 yıl önce
   
 12. 12
  Bir süredir takip ettiğim isimler okuluma geliyor. önemsiz olarak algılanan vloggerlıktan bu insanlar pek çok kazanç elde ediyorlar. Hem farklı hem eğlenceli bir etkinlik olacağına inanıyorum. Vizyonumuzu genişletelim biraz arkadaşlar.
  #14023 bilbakalimkim | 3 yıl önce
   
 13. 13
  Bu zamana kadar bircok basarili etkinlige imza atan karyon bu gelenegini donemin ilk etkinligiyle surduruyor."kariyerde yeni nesil youtuberlar" cok eglenicez: )
  #14039 gargamel | 3 yıl önce
   
 14. 14
  bu etkinliği duyar duymaz kar-yön yine harikalar yaratıyor dedim. konuklar ise bir o kadar izlenmeye değer. bayıldım!
  #14124 umitsizvaka | 3 yıl önce
   
 15. 15
  müthiş konuklar, harika organizasyon karyön yeni döneme bomba gibi başladı.
  #14127 tavananna | 3 yıl önce