kayıt

şenol güneş

 1. 1
  1 haziran 1952 doğumlu Türk eski milli kalecidir. Profesyonel kariyerini Trabzonspor'da 481 maç oynayarak tamamlamıştır.
  Aynı zamanda kendisi Beşiktaş'ımın teknik direktörüdür. Kendi takımım da olduğu için söylemiyorum. Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi hocalarindan biridir. Bu trabzonda hocalik yaparken de bursasporda yaparken de gerek milli takimin tarihinde aldığı en büyük basarinin mimarı olmasindan da anlaşılmaktadır. Gittiği takimlarda patlattığı futbolcular, oynanan güzel futbol da bunun kanıtıdır. Adam gibi adamdir kendileri efendim. Ayrica "futbolu önceden fakirler oynar zenginler izlerdi. şimdi ise zenginler oynuyor fakirler izliyor" sözünün sahibidir kendileri
   
 2. 2
  Fenerbahçenin şike sürecinde aklanmasını kabul etmediğini söyleyip şike davasındaki ikinci takım olan Beşiktaşı çalıştırması şu zamana kadar gördüğüm tek yanlışı onun dışında Türkiyenin en kaliteli teknik direktörü diyen kimseye itirazım olmaz.
  #12224 docpeppa | 3 yıl önce
   
 3. 3
  türkiye'nin en iyi teknik direktörlerinden olan eski kalecidir. türkiye'yi dünya kupası'nda 3. yapmıştır. trabzonspor'a büyük katkıları olan teknik direktör şu an beşiktaş'ın başındadır ve beşiktaş ile güzel bir performans yakalamıştır.
  #22402 glorious turtle | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Hayatında şampiyonluk kazanamamış ömrü Fenerbahçe'ye şampiyonluk vermekle geçmiş başarılı alt yapı hocası olacakken vasat teknik direktör olmuş eski zamanların en iyi kalecisi
  #63189 ziyaaaaa | 3 yıl önce