kayıt

Brace for popup!

adolf hitler

 1. 1
  Dünya tarihine damga vuran alman.

  Başarı nedir diye sorsanız Adolf Hitler derim. Fakirlikten, 1. Dünya Savaşı gazilerinin dilendiği bir almanyadan zamanın en büyük devletlerine kök söktüren. iki düşmanı (abd-rusya) kardeş yapan Tıbbın, teknolojinin günümüzde bu kadar gelişmesinin önünü açan bir Almanya yaratan şahsiyet.
  #10703 ateist imam | 3 yıl önce
   
 2. 2
  Günümüzde almanlar dahil çoğu millet tarafından küfürle anımsasa hayran olduğum bir lider.
  Heil Hitler!
  #10710 fibinacci | 3 yıl önce
   
 3. 3
  Bir çok insanın küfür ettiği fakat zaman zaman herkesin hak verdiği lider.
  #10724 geyik | 3 yıl önce
   
 4. 4
  Bir gün öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz diyen ileri görüşlü lider
  #10726 nodus142 | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Saygı duyulasi bir liderdir. Zekası hayranlık uyandiricidir.
  #10732 reklampanosu | 3 yıl önce
   
 6. 6
  yaklaşık 6 milyonu insanı katletmiş,toplama kamplarında toplamış,gaz odalarında işkencelerle öldürmüş,bir ırkı yok etmeye,soykırım yapmaya kalkışmış bir insandan bahsediyoruz burada.insanların üzerinde kobaymış gibi psikopatça deneyler yapmaktan bahsediyoruz.hepsini uzun uzun yazmaya gerek yok herkes biliyor bunları.ve bu adama sırf yahudi düşmanlığından dolayı saygı duyulabiliyor.

  "en büyük psikopat benim,adım adolf,kansızım
  öldüm ama fikirlerim dirildi ansızın."
  #17956 docpeppa | 3 yıl önce
   
 7. 7
  topluma cani olarak tanıtılsa da aslında adamın dibi olan bi rahmetli. hala ölmediği rivayetleride vardır
  #17959 utanmaz adam | 3 yıl önce
   
 8. 8
  amacı için ortalığın a**** k**** bence mantıklı...
  #18005 gazman | 3 yıl önce
   
 9. 9
  bide Adolf hitler ile tarkan öpüşünce bıyıkları birbirine değmiyormuş
  #18007 utanmaz adam | 3 yıl önce
   
 10. 10
  dünya tarihinin en barbar 2 liderinden biridir (cengizhandır diğeri).benimsediği ideoloji etnik milliyetçilik(kafatasçılık) ve sosyalizmin bir arada olduğu nasyonel sosyalizmdir.

  başarısız bir ressam kariyerinden sonra orduya girmiş hastalıklı düşüncelerini yaymaya çalışmış ve de başarılı olmuştur.yahudilere yönelik sistematik katliamlar(holokost) yapmış dehşetül vahşet derecesinde bir katildir

  hayranı olan yazarlarıma da şu dipnotu düşeyim: hitler'in zamanında yahudileri katletmek için dayandığı ideolojiyle günümüz almanyasında türkler hedef gösteriliyor.

  #18041 saanye | 3 yıl önce
   
 11. 11
  her ne kadar kötü bir insan olsa da mühendisliği ileri seviyeye taşımış lider. içten içe saygı duyulmuyor değil.
  #28487 wasporan | 3 yıl önce
   
 12. 12
  Beyin yakan bi adam. Hastalıklı kafa yapısından nefret etsem de yaptığı her uygulamanın bir daha böyle bi manyaklikla karışık zeka ile karşılaşmamak için sosyolojik açıdan tek tek incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Ek olarak da en iyi anatomi kitaplarının almanlarda olmasının sebebinin herhangi uyuşturucu madde enjekte etmeden kesilen vücutların tam verim vermesi olduğunu biliyorum. Lisedeyken kendisine eğitimci diyen şahsiyetsiz hocam bunu anlatırken, yahudilerin etlerine sağlık fresh fresh demişti. Duyduğum tiksintinin boyutu yok!
  #28507 alarkofeminik | 3 yıl önce
   
 13. 13
  idealleri uğruna kendi halkının sakat kısmını bile gözden çıkaran...bu tutumuyla başı dikliğin zirvesi olan kimse...severimm hay hitler...
  #28533 gazman | 3 yıl önce
   
 14. 14
  yahudilerin şimdiki israile gidebilmesini sağlamak için yahudiler tarafından başa getirilip yahudilerin desteği ile yahudileri katleden liderdir. bir çok mühendislik ve tıp alanında çalışma istemiş ve bunlara destek vermiş birisidir ama bu manyak olduğu gerçeğini değiştirmiyor hasta ruhlu bir insanmış zannımca.
   
 15. 15
  Kavgam'da çocukluğunun trajik geçtiği savlarına karşı kendini aklamaya çalıştıysa da yediği vurgunlar ona fazla gelmiş. Opera sanatçısı olmak istemiş önce, "sesin berbat" diyerek soğutmuşlar. Resim yapmak istemiş ki köyündeki okulda en iyi resim yapan oymuş, "asla ressam olamazsın ama belki mimar olabilirsin" diye ezmişler garibimi. Anne ve babası o 13-14 yaşlarındayken öldüğü için, amelelik yapmış inşaatlarda ve eline geçen azıcık parayla bile operaya gitmiş,sergileri gezmiş, kitap almış.Ama opera izleyicisinin, müteahhitlerin, gazete sahipleri ve yazarlarının yani olmak ve yapmak istediği her şeyin önde gelenlerinin yahudi olduğunu öğrendiğinde film kopmuş. (bkz: aşağılık kompleksi)
  #28553 yabancakali | 3 yıl önce