kayıt

28 ekim 2017 melih gökçek'in istifası

 1. 1
  06melihgokcek twitter hesabından twit atmasıyla kesinleşen olay. Dinazor devrinden cilalı taşa geçişimiz muhteşem olacak
  #85555 VahimKanseri | 1 yıl önce
   
 2. 2
  melih gökçek'in resmi twitter hesabından açıklanan istifadır. henüz gerçekleşmemiştir. açıklamaya göre cumartesi günü istifa edecektir. herkesin aklındaki tek soru ise hani seçimle gelen seçimle giderdi?

  bazı ankaralılar seviniyor melihin gidişine ama inşallah sonumuz (bkz: kibar feyzo)'daki gibi olmaz. bir ağa gitti diye sevinirken daha kötü bir ağa gelmez. gerçi bizler ağa bekledikçe her gelen ağa sırtımızdan yer gider. sen, ben eşek olunca semer vuran çok olurmuş.

  düzenleme: istifa gerçekleşmiştir. giderken dua etmiştir ama dua mı beddua mı pek belli olmuyordu.
   
 3. 3
  mansur yavaş gibi son seçimlerde milimetrik hesaplarla (?) kaybeden görece prestijli ve destek gören bir ismin sessizliği de melih beyin istifası kadar soru işareti oluşturuyor benim için.

  yerine gelebilecek yeni belediye başkanı konusu ve biz ankara'da ikamet edenlere etkileri de bekleyip görülesi türden olacak zannımca.
   
 4. 4
  Tüh bee ulan musluktan caffemocha içme dönemi bitti
  #85606 şanyü | 1 yıl önce
   
 5. 5
  (bkz: yaşandı bitti saygısızca)
  #85735 heysebastian | 1 yıl önce
   
 6. 6
  cumhurbaşkan'ıyla ters düşmeleri neticesinde yine cumhurbaşkanının ricasıyla(!), melih gökçek'in görevden el çektirilmesi olayı. çıkarlar çatışmaya başlamıştı zaten (bkz: parsel parsel). gelişi demokratik olmadığı için, bu şekilde belediye başkanı görevden alınmaz hebele hübele demeyeceğim. birbirlerini yemeğe başladılar. sallanıyorlar, üflesen yıkılacaklar. ama üfleyecek adam yok.
  #85741 cglynrgl | 1 yıl önce
   
 7. 7
  Artık ekranlarda musluk suyu içip 'ben içtim siz de için' diyecek bir i.melih'in olmaması durumudur. Sevindiricidir.
  #85884 turkamelie | 1 yıl önce