kayıt

çadır kampı

 1. 1
  ukde: bestmest

  İlkbahar ve sonbaharda iyi giden ama genelde tercihen (hava durumundan ötürü) yazın çadırlar ile yapılan kamptır kendisi. Tuvaletiniz çalılık olup kulağa kaçan nedeniyle çadır ve uyku tulumu yanında bir çift kulaklık götürülmesi önerilir. Ayrıca bir bear grylls olmasanız da bir kamp bıçağı ve magnezyum çubuk gerekli olabilir.
  #86870 VahimKanseri | 12 ay önce
   
 2. 2
  Kendinizle baş başa kalmak için yapılması gerekendir bence.genelde toplu kamp alanları gibi yerler de eğlenceli olabiliyor. yeni insanlar tanımak, yemeğini paylaşmak, sohbet etmek bunlar güzel. Fakat insanın doğada tek başına kalıp iş sesini dinlemeye ihtiyacı olabilir. alarma ihtiyaç duymadan sabah erkenden uyanırsın, güneşin doğuşunu kaçırmak istemezsin. Kitabını okursun, çayını içersin. Nasıl olsa kimse görmüyor diye dans yeteneğini konuşturursun.
   
 3. 3
  İlk kez lisede hazırlık okurken değişik okullardan bir grup arkadaş ve hocalarımızla yaptığımız etkinlikti. Çadırda yatmanın rahatsızlığı, dibinde uyuyan sıra arkadaşın, her gün 2 öğrencinin vardiyalı nöbeti, doğayla baş başa olmaktan mütevellit kısıtlı imkanlarla çer çöple yapılan etkinlikler-tiyatrolar, sabah 6'da uyandırılmak, gece 3'te yapılan doğa yürüyüşleri, arkadaşlarla deniz keyfi yapmak... ve son gün ayrılmadan önce yapılan vedalaşmalar, taşa/tahtaya oyulmuş çizilmiş el yapımı "beni unutma" hediyeleri...
  Bir daha kamp yapma fırsatım olmadı; ama bu tadı da bulabileceğimi sanmıyorum