kayıt

fi

 1. 1
  Ozan Güven'in devleştiği, ilk üç bölümü umut veren fakat sonraki bölümleriyle seyirciye gerizekalı muamelesi yapan internet dizisi.
  #84751 kipskips | 2 yıl önce
   
 2. 2
  Türk yapımı bir dizi olarak gayet başarılı, heyecanlı, sürükleyici. umarım devamı gelir ve bu çizgiyi bozmazlar. ayriyetten Ozan Güven'i cidden bu tarz bir rolde hiç görmemiştik, yakışmış.
  #84754 bringer_of_rain | 2 yıl önce
   
 3. 3
  ozan güven'in her su içişi beni benden alıyor kamu spotu gibi mübarek onun yüzünden günde 3 litre falan su içmeye başladım
   
 4. 4
  ozan güven'in oyunculuğuyla etkilediği puhu tv dizisi, ulan bu ozan bu kadar yetenekliydi de ne diye oynatmadınız hiçbir dizide diye kendime sorduğum dizi.
  (bkz: ozan güven)
  #84767 zer0day | 2 yıl önce
   
 5. 5
  Yeni ve son dönemdeki en trend iş. Eminim tüm oyuncular burada oynamak istiyordur. İlk 7 bölüm yayınlandı. Ve resmen herkesi deli gibi tabletlere, bilgisayarlara hatta telefonlara bağladı. Bir kere cesur. Akıcı, yenilikçi ve sahici bir dizi. İlk 3 bölüm efsane. Sonraki üç biraz yalpalasa da 7. Bölümde toparlıyor ( reklamı fazla olmasa daha iyi olacak ). Gerek oyuncular, gerek konuk olan oyuncular sürekli heyecan oluşturuyor. Gayet başarılı bir dizi. Yönetmeni Mert Baykal ona da koca bir alkış. Ki kendisi Derya Baykal'ın oğlu, Ferhan Şensoy'un da üvey oğludur.
  #84773 kucukkarabalik | 2 yıl önce
   
 6. 6
  türkiye'deki internet dizisi furyasını blutv de yayınlanan masum dizisinden sonra iyice perçinleyen, sponsoru vodafone olan puhutv dizisi.

  sürekli aynı döngüde, aynı kurguda devam eden, bir bölümü iki buçuk saat süren her tarafı sansürlü tv dizilerinden sonra hem farklı hikayesi hem de özellikle ozan güven olmak üzere oyunculuk kalitesiyle beğeniyi hak etmiştir.
  #84921 mecnun | 1 yıl önce