kayıt

ülkücüler mhp'den ayrılsın

 1. 1
  Uzun zamandır mhpyi daha yakından takip ediyorum da fark ettiğim şey devlet bahçelinin koltuk sevdasında olduğu.. ülkücüler gibi himmeti millet olan genç bir vatansever topluluğun mhp gibi alt tabaka bir partinin kolu olması büyük bi haksizlık bence. Peki sizce?
  #8912 iwishblablabla | 3 yıl önce
   
 2. 2
  adama sorarlar (bkz: sen hangi üst tabaka partidensin?)
   
 3. 3
  Seçim akşamını hatırlarım. Koyu ülkücü arkadaşlarım sinirlendi barjın altında kalsınlar da görsünler diye sövüp saymaya başladılar. Yani ülkücü yapının içindeki vatan sevdalı bütün gençlere bu kadar umutsuzluk gelene kadar beklenilmemeliydi. Ben çok önceden söyledim mhp de değişimin başlaması gerektiğini. Meral Akşener Sinan Oğan meseleleri tuzla biber oldu. Umudum o ki kısa zamanda güçlü bi yapılanmayla halkın desteğini tekrar kazanırlar.
  #8917 Sehmistan | 3 yıl önce
   
 4. 4
  mevzu olan parti değil aziz bir vatansever müslüman topluluğun öyle bir parti de olması önlerini kapatıyor. şu bi gerçek ki ülkücüler klavye kahramanı değil esas kahramanlar.
  #8921 iwishblablabla | 3 yıl önce
   
 5. 5
  Bir saniyesine bile hakim olamadığın bir dünya için Fırıldak olmaya gerek.

  Vatan hizmet içinde iktidar olmaya gerek yok. MHP ve ülkücüler iktidar olmadan da vatana hizmet edebiliyor. Bilinki seçimlerde kaybeden biz değiliz. Biz davadan donmedikçe kaybetmeyeceğiz.
  #9029 fasist | 3 yıl önce
   
 6. 6
  önemli olan davadır ülküdür.
  #9097 iyletisimcibeyy | 3 yıl önce
   
 7. 7
  Bir ülkü nedir, iki milliyetçi hareket partisi nedir. Bak arkadaşım neyin incelemesini yaptın, neyi takip ettinettin bilmiyorum ama tutup bana şurdan izledim, şunu okudum deme gelip bana araştırma yap araştırma. Töbe Allahım
   
 8. 8
  Pek derin düşünemedikleri için ve kendi içlerindeki hiyerarşik yapıyı sorgulamaktan çekindikleri için yapamayacakları şey.
  #9181 liberal demokrat | 3 yıl önce
   
 9. 9
  birleşik miydi ki? diye sorduran başlık