kayıt

Brace for popup!

devamsızlıkrekortmeni

 1. 1
  aldığım mesaja göre sözlüğü -çoğu kez haksız yere olmak üzere- eksi yağmuruna tutmuş ve şutlanmış yazar tanesi. umarım soluduğun oksijene küfür ettirmez ve yararlı şeyler için kullanırsın dostum. derslerine gitmeni tavsiye ederim. değişiklik olur
  #80883 polybabba | 2 yıl önce
   
 2. 2
  Kucukken de nezih bir anadolu mahallesinde yasardim. Bir polis, ambulans gelsin herkes heyecanla balkona cikardi. Duyuruyu okuduktan sonra ayni duyguyu hissettim. Eleman yaramazlik yapmis ve sozluk amcalar kirmizi mavi isiklarla olaya mudahale etmis. Nieaaaahhh *
  #80887 raskolnikov | 2 yıl önce
   
 3. 3
  tarafından seri bir şekilde eksilendiğim yazar. gerçi artık yazar da değil. eline ne geçti merak ediyorum
  #80897 bilumum şeyler | 2 yıl önce
   
 4. 4
  (bkz: silik yemek ve yememek, işte bütün mesele bu)
  #80923 VahimKanseri | 2 yıl önce
   
 5. 5
  gazi sözlüğün şu sıralar en fazla entry giren yazarlarından birisiydi bir zamanlar saçma sapan bir nedenden dolayı sözlükten yazarın yazarlığı son verilmiştir.bana göre cezası çok ağır ve saçma ötesidir (bkz: : siktin formatı eyledin viran).insan eksi vermekten ceza yiyecekse butonu kaldırın kimsenin kalbi kırılmasın.
  #81063 zeusunoglupenis | 2 yıl önce
   
 6. 6
  tekrar entry girmek zorunda kaldım.

  sanırım anlaşılmayan bir durum var. burada kötüye kullanım var değerli arkadaşlarım. kendi bakış açınızla değerlendirmeyin sadece. orada eksi var diye işin mıncığını çıkarmamak gerek diye düşünüyorum. bu diğer seri eksicilere bir örnek olur umarım.
  #81085 polybabba | 2 yıl önce
   
 7. 7
  Seri eksiler yüzünden yazarlıktan atılmış yazar. Bazı arkadaşlar eksi butonunu kaldırın o zaman gibi mantıksız bi savunma öne sürüyorlar, bunu bi hakmış gibi gösteriyorlar. Örnek verelim: sınıfta sessizlik var ders dinleniyor, sen konuşma yeteneğine sahipsin diye konuşma hakkın olmuyor. Kısaca formule edeyim: -ebileceğimiz şeyler yüzde yüz korunan hakkımız veya özgürlüğümüz değildir. Yangın butonu var diye yangın butonuna basmayı hak olarak görüyor musun? Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir demiş ziya paşa.
  #81104 khanasparuh | 2 yıl önce
   
 8. 8
  seri ve bir diğer tabirle diğer yazarlara haksız yere eksi veren yazarımız, burada haksız kelimesinin altını çizmek istiyorum. dünyadaki her insan adalet ister, adaletsiz davrandığı için sistemden uzaklaştırdığımız yazara arka çıkan arkadaşlar var, bu durum kendilerine uygulansa nasıl hissederlerdi bir düşünmeleri gerek, ayrıca bu yazarların silik yiyen yazarımızın yakınları olduğunun da bilincindeyiz.

  bazı yazarlarımız silik yiyen yazara verilen cezanın büyüklüğünden dem vurmuş, yine silik yiyen yazarın yakın çevresinden bu yazara şunu söylemek isteriz: silik yiyen yazarın sözlüğü daha önce 20-30 farklı hesapla kullandığını ve her seferinde gerekse kurallara uymayarak, gerekse başka yazarlara haksız yere eksi vererek gerekse başka yazarları mesaj yoluyla taciz ederek sözlükteki yazar kitlesini rahatsız eden biri olduğunu biliyoruz.

  biz bu yazara, tüm yönetime, hatta anne ve babasına ağza alınmayacak küfürler ettiği halde her sisteme kaydolduğunda ona bir şans verebiliyorken, bazı gurühların çıkıp "bu yazara yapılan yaptırım aşırıdır" gibi bir cümle sarf etmesi gerçekten artık bize komik gelmeye başladı.
  #81113 zer0day | 2 yıl önce
   
 9. 9
  eşek ölünce badem gözlü olurmuş. gidince değere bindi ellaam.
  #81114 docpeppa | 2 yıl önce
   
 10. 10
  Gülmeme vesile olmuş başlıktır. Biraz ağzım bozulacak kusura bakmayın. Tamamen örnek vermek amaçlı ve her insanda olduğu için ayrım yapmayan bir organ kullanıcam, göt. Eksi butonu varsa istediğimiz gibi basabilmeliyiz diyen kafa, göt varsa sikeriz diyip her gören kendisine dayasa "var ki dayıyorlar bırakın bassınlar bana bana" der mi merak ediyorum. Göt var diye sikmeye hakkımız yok, tahliye borusu olarak güzel bir amaca hizmet ediyor. sistemde iyi bir şey var diye kötüye kullanmaya gerek yok aynı şekilde. Bu yazardan bir adet bile eksi almadım sanırım ama kimse kusura bakmasın "bana dokunmayan yılan bin yaşasın"cı davranmayalım. Hele ki bu şahıslar çevremizden biri ise bizzat uyarmak bize düşmeli, ört-pas etmek ya da gereksiz savunmaya geçmek fazla basit bir hareket. Sonuç olarak sözlük ve fonksiyonlarını kötüye kullanmış, yaptırım görmüş yazardır. Geçmiş olsun
  #81137 kutadgubilig | 2 yıl önce