kayıt

Brace for popup!

4 kasım 2016 sosyal medya sansürü

 1. 1
  hdp tarafında ciddi tutuklamaları haberinin kulaktan kulağa yayılımını önlemek ve hükümet tarafına zaman kazandırmak için uyguladığı tedbirdir muhtemelen.
  #77783 zer0day | 2 yıl önce
   
 2. 2
  Vpn kullanarak aşılabilir.ne zaman bir olay olsa sosyal medya hemen sansürlendiği için vatandaşlarımıza sıradan bir olay gibi geliyor.

  Sosyal medya hesabım olmadığı için beni etkilemeyen olay.
  #77785 dextermorgan | 2 yıl önce
   
 3. 3
  face youtube twitter watsapp yasaklayıp girişimi engelleyeme çalışmak diyarbakırdaki bomba göstermemek,hdp vekillerini sessiz sedasız gözaltına almak için sosyal medyayı engellemek hangi devirde kaldı kimsenin haberi olmuyacakmı sanıyorsunuz çağ dışı engellemelere daha ne kadar devam edecekler
  #77790 zeusunoglupenis | 2 yıl önce
   
 4. 4
  ekşi sözlük gibi bir deryayı kapatmayıp diğer sosyal medya sitelerini kapatmak biraz saçma gelse de böyle böyle pkklı onun bunun çocuklarını toparlayacaklarsa varsın ben iki üç saat facede takılmayayım.
  #77793 bonzo | 2 yıl önce
   
 5. 5
  Btk nın bizim tarafımızda birşey yok, internetle alakalı dediği olaydır. Oysa ki beyni olan insanlar aktarmalı bağlantı ile bağlandığında açılan bir sitenin normal bağlantıda açılmamasında internette değil genişbandımızda sıkıntı olduğunu bilir.
  #77810 VahimKanseri | 2 yıl önce
   
 6. 6
  her ne kadar vpn kullanılarak aşılacak bir sansür olsa da bu bir rezilliktir cidden. yıl olmuş 2016 internet kesiliyor ve sen benim haberleşme hakkımı, iletişim hakkımı çeşitli sebeplerle engelliyorsun (engellemeye çalışıyorsun).
  o değilde o kadar alıştık ki bu sansür, vpn, dns olaylarına artık network mühendisliği yolunda ilerliyoruz.
  #77817 bringer_of_rain | 2 yıl önce