kayıt

Brace for popup!

gerçek hayatla rüyaların birbirine karıştığı dönem

 1. 1
  hayatın en saçma sapan dönemidir rüyamda tanıdığım bir insanı saatlerce sosyal medyada aramama sebep olmuşluğu vardır.
  #75098 Nemesis | 2 yıl önce
   
 2. 2
  sık sık yaşarım hatta rüyamda gördüğüm gerçek hayatta bi yerlerde karşıma çıkıyorsa böyle selam veresim yanına gidip konuşasım gelir.. çok garip bişi
  #75099 mathilda | 2 yıl önce
   
 3. 3
  Uyanıldığı saatten itibaren kişiye göre değişen belki 1-2 saat belki 1-2 gün belki 1-2 hafta. Kimi, neyi, nasıl, ne şekilde görüp ne şiddette hissettiğinize bağlı. 3 sene önce kaybettiğim dedemi bundan yaklaşık 2 ay önce rüyamda gördüm ve okulda o kadar net bir yerde gördüm ki hala oradan geçerken ürperirim, sesini duyar gibi olurum. Mesela bir de çok sevdiğiniz ya da çok özlediğiniz birini görürseniz günlerce belki de haftalarca etkisini üzerinizden atamazsınız. Tam olarak gerçek hayatla rüya birbirine karışmış gibi hissedersiniz. Ama en net hali kesinlikle alarm sesini rüyada telefon sesi olarak duymaktır galiba. Tamamen iç içe geçmiş halde.
  #75100 ekctskn | 2 yıl önce
   
 4. 4
  eğer doğruysa "bu kadar ibneliğin açıklaması ancak bu olabilirdi." diyeceğimdir uyandığımda.
  #75106 mühendis bey | 2 yıl önce
   
 5. 5
  Rüyada ağlarken uyanıp gerçekten ağladığını fark etme durumu. İnsanı derinden etkileyen bir olaydır kendine gelemezsin bi süre.
  #75107 bestmest | 2 yıl önce
   
 6. 6
  şizofreni belirtisi olduğu söylenir tabi şizofreni gibi tanısı zor bir rahatsızlığın belirtisi ne derece belirleyici olur bilemem.
  #75108 bendenolmadı | 2 yıl önce
   
 7. 7
  çılgın bir üniversite festivalinde yaşayabilirsiniz, şöyleki;

  1- uyku düzeninizin ırzına geçin ( mesela ilk 2 gün 2 saat 3. gün 15 saat uyuyun sonra 2 gün daha 2 saat )
  2- tüm günü alkollü geçirin.
  3- alkollüyken vücuda şok etkisi yaratacak şeyler yaparak vücuda beyin amcıklaması yaşatın. ( 2 bardak sek cin çaktıktan sonra havuza atlayın, böylelikle beyin sarhoşlukla dinçlik arasında seçim yapamayacak, beyinide egale edeceksiniz. )
  4- yemek tüketimini olabildiğince azaltın, kendinizi alkole verin, vücudun gereken besinleri alıp sağlığı dengelemesine izin vermeyin. ( ancak burada dikkatli olmak lazım vücut zehirlenmeyecek kadar yemek lazım ama az az yani mesela 1 öğünde 1-2 parça ekmek 1-2 çatal tavuk )
  5- buraya kadar geldiyseniz muhtemelen vücudunuz çalışmayı bırakmış gerçeklikle halüsinasyon arasında gidip gelmeye başlamıştır, üstelik yemeği azalttığınız için midede safra birikimi yapacak, kasılmalar ve yanmalar olacaktır sık sık, durmak yok son vuruşu yaparak sağlığın amına koyuyoruz, alkolleri karıştırın, mesela cin-votka ikilisinden sağlam bir kokteyl ya da viski sonrası votka sonrada bira için (bkz: bokunu çıkarmak)

  muhtemelen hayatınızdaki en değişik günleri yaşayacaksınız, güzel anılarla birlikte sonrasında toparlanmanız zor olacak, denendi onaylandı.

  not: bu maddelerin hepsini 1 günde yapmıyosunuz arkadaşlar birkaç günde bokunu çıkarmadan uygun aralıklarla yapıyosunuz.
  #75126 zer0day | 2 yıl önce
   
 8. 8
  Bazen benimde gerçek hayatımla karışsa dediğim rüyalarım olmakla beraber ankarada yatıp holivudda uyanılmadığı için öylece kalıyor ama bu karışıklık dönemleri genelde bahar aylarında yada kasımda oluyor çünkü kasımda rüyalar başkadır
  #75154 red | 2 yıl önce
   
 9. 9
  rüyanızdaki bir olayı daha geçen gün yaşadığınız konusunda ısrar edip insanlarla polemiğe girmenize sebep olan saçma dönemdir.
  - hani geçen gün bana böyle böyle demiştin ya
  + yok öyle bir şey demedim
  - ya hani falanca da vardı??
  #75268 hesoyam | 2 yıl önce